7 ciekawostek na temat wynajmu samochodów

7 ciekawostek na temat wynajmu samochodów nf.pl

Chcesz zwiedzać świat z zachowaniem jak największej niezależności, nie dla Ciebie pilnowanie rozkładów pociągów czy autobusów? Miejsce lubisz wybierać z szerokiej oferty, a poza tym cenisz profesjonalną obsługę i szybkie załatwianie formalności.

To o Tobie? Świetnie się składa.

Lubisz liczby? Chęć zdobywania precyzyjnych informacji to cecha osób konkretnych i nastawionych na cel. Do takich należą obecni i potencjalni klienci firmy Avis.  Specjalnie dla nich przygotowaliśmy krótki informator na temat wypożyczania samochodów. Gotowi do przyswojenia porcji faktów?

7 dni – na tak długo możesz wynająć samochód, płacąc tylko za 5 dni Naprawdę! Promocja ważna jest w wielu europejskich miastach, a dokładną listę możesz zobaczyć na stronie internetowej. Cena wynajmu jest taka sama za 5, 6 oraz 7 dzień i zawiera nielimitowane kilometry, podstawowe ubezpieczenie od kradzieży i uszkodzeń, opłatę licencyjną, opłatę lotniskową oraz dodatkowe podatki. Przedłużysz swój wyjazd?

7 000 000 km –  łącznie przejechały samochody Avis w Polsce w 2014 roku.

55 000 – tylu klientów skorzystało z usług Avis w 2014 roku.

20 proc. – nawet o tyle możesz oszczędzić na wynajmie samochodu, dzięki różnym promocjom. Aby być na bieżąco, wystarczy przyłączyć się do programu Avis Preferred – jego członkowie jako pierwsi otrzymują informacje o wszystkich ekscytujących promocjach.

Ponad 4000 – lokalizacji na całym świecie! Najlepsze samochody i wyjątkowa, zawsze fachowa obsługa czekają na Ciebie w miejscach, które najczęściej odwiedzasz w czasie wakacji lub podróży służbowych. Postaraj się o kartę klienta – wszystko będzie jeszcze prostsze, zyskasz też dodatkowe korzyści.

Około 200 osób pracuje w punktach Avis w całej Polsce.

24 – godzinna pomoc na drodze lub wsparcie opiekuna. To zyskujesz, decydując się na wynajem samochodu w Avis. Co poza tym? W usłudze wynajmu Avis Flex to najlepsza flota, pełne zarządzanie pojazdem, możliwość wyboru konkretnego modelu, przejrzyste warunki wynajmu oraz brak kosztów wstępnych i skomplikowanych procedur bankowych. Wszystko po to, żeby zapewnić klientowi bezpieczeństwo i najwyższy poziom komfortu w podróży.

3 minuty – tyle potrzebujesz, żeby załatwić formalności związane z odbiorem kluczyków, kiedy jesteś członkiem programu Avis Preferred. Jeśli zajmie to więcej czasu, otrzymujesz w prezencie 30 €. Ważne! Aby wszystko mogło pójść sprawnie, wcześniej musisz zatroszczyć się o wcześniejszą rezerwację i o aktualność profilu online Avis Preferred na www.avis.pl/kartyklienta.

5 najczęściej wypożyczanych samochodów – największa popularnością cieszą się samochody klasy średniej tj. Ford Focus, VW Golf czy Nissan Qashqai. Tymczasem osoby na stanowiskach menadżerskich oraz przedsiębiorcy wybierają z reguły samochody takie jak Opel Insignia, VW Passat, Toyota Avensis oraz samochody luksusowe tj. Mercedes klasy E, Audi A6, Volvo S80 oraz eleganckie suvy tj. Audii Q5, Volvo XC60.

100 proc. jakości – tylko z takim poziomem obsługi spotkasz się, korzystając z usług firmy Avis. Nie czekaj dłużej!

Avis