Narzędzia Active.office oraz Active.office lajt służą do obsługi poczty elektronicznej. Z obu aplikacji korzystać mogą Klienci użytkujący pocztę e-mail, zlokalizowaną na serwerach NetArt. Są to zarówno użytkownicy serwerów Active...">

A, B, C narzędzi Active.office i Active.office lajt

A, B, C narzędzi Active.office i Active.office lajt nf.pl

Narzędzia Active.office oraz Active.office lajt służą do obsługi poczty elektronicznej. Z obu aplikacji korzystać mogą Klienci użytkujący pocztę e-mail, zlokalizowaną na serwerach NetArt. Są to zarówno użytkownicy serwerów Active oraz Provider, jak i osoby korzystające z darmowych kont pocztowych w domenach.

Jak skorzystać z Active.office i Active.office lajt?

To proste! Aby móc korzystać z ww. narzędzi wystarczy utworzyć i skonfigurować w ramach posiadanych usług konto e-mail. W przypadku darmowych kont pocztowych w domenie, można je założyć po zalogowaniu do Panelu Klienta, w zakładce „Twoje domeny” - > „lista darmowych kont” lub klikając na domenę, w której ma zostać utworzone konto. Natomiast użytkownicy serwerów Active mogą tworzyć konta poczty e-mail w panelu Active.admin.

Kolejnym krokiem jest logowanie – nie musisz zamawiać usług. Do Active.office prowadzi adres:

poczta.nazwa.pl

Po zalogowaniu do Active.office możesz zarządzać swoimi wiadomościami: tworzyć, usuwać, dodawać foldery i reorganizować ich zawartość. Dla każdego użytkownika dostępny jest także moduł „Kontakty”, w których może administrować swoją książką adresową. Natomiast dla osób, które swoją pocztę elektroniczną utworzyły w ramach serwera z serii Active, dostępne są także moduły: „Kalendarz”, „Zadania”, „Notatki” oraz „Podsumowanie”. Jeżeli chcesz mieć możliwość zarządzania swoim czasem i zadaniami za pośrednictwem Active.office wystarczy, że zamówisz serwer Active lub ActivePro. Dzięki licznym promocjom, możesz nabyć usługę na pierwszy okres abonamentowy nawet za 0 zł!

Natomiast do Active.office lajt kieruje intuicyjny adres („m” od „mobilny”):

mpoczta.nazwa.pl

Active.office lajt to narzędzie dla osób, które z poczty elektronicznej korzystają za pośrednictwem urządzeń mobilnych, np. telefonu komórkowego. Rzec można, iż jest to „lekka” wersja Active.office. Dzięki temu do minimum ograniczona została ilość przesyłanych danych, podczas korzystania z poczty, a co za tym idzie – zostaje wykorzystany mniejszy transfer. W Active.office lajt możesz zarządzać swoją pocztą e-mail w podobny sposób, jak w Active.office – dodawać, kasować, tworzyć foldery oraz administrować ich zawartością. Istotny jest fakt, że wszystkie zmiany, które wprowadzisz w jednym z programów, będą widoczne po zalogowanie do drugiego.

Odwiedź Blog NetArt na www.blog.netart.pl

Serwis nazwapl NetArt (serwis nazwa.pl)