Aplikacja, która Cię upiększa i oszczędza Twój czas

Aplikacja, która Cię upiększa i oszczędza Twój czas moment.pl

W pędzącym świecie czas jest na wagę złota, szczególnie ten przeznaczony na pielęgnację. Moment.pl to platforma do rezerwacji wizyt w salonach fryzjerskich, kosmetycznych, SPA oraz u fizjoterapeutów, dietetyków, trenerów personalnych czy tatuażystów.

Kiedy wszyscy wymagają od nas pośpiechu, a jednocześnie nienagannej prezencji nowa technologia sprawdza się idealnie. To właśnie z myślą o maksymalnym ułatwieniu kontaktu pomiędzy salonami a klientami najbardziej popularny w Polsce system do zarządzania salonami fryzjerskimi, gabinetami kosmetycznymi i SPA - Versum, rozszerzył zakres działania i uruchomił ogólnopolską platformę do internetowej rezerwacji wizyt. O jej sukcesie świadczy między innymi fakt, że obecnie system Versum obsługuje 1,5 mln rezerwacji miesięcznie, a w aplikacji Moment.pl zarejestrowanych jest aż 26 tysięcy zadowolonych użytkowników. Liczby te stale rosną!

Wybierz usługę, której potrzebujesz


Na portalu moment.pl znajdziemy bogaty zbiór najlepszych w Polsce salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych oraz SPA. Wraz z rozwojem platformy dostępne są także miejsca oferujące zabiegi medycyny estetycznej, masaże, rytuały czy saunę. Z potencjału aplikacji korzysta szereg specjalistów, m.in. dietetyków, trenerów personalnych, dermatologów, fizjoterapeutów, tatuażystów czy podologów. Dzięki temu w jednym miejscu użytkownik znajdzie jedną z najlepszych baz usług z branży beauty. Co ważne po przeanalizowaniu miejsc, lokalizacji oraz ocen innych klientów można od razu zarezerwować termin wizyty. Bez dzwonienia czy długiego oczekiwania na dogodny dzień. To wyjątkowe udogodnienie dla osób, które chcą wyskoczyć na paznokcie lub podciąć włosy w trakcie przerwy na lunch albo po ciężkim dniu marzą o masażu czy relaksującym rytualne. Teraz wystarczy znaleźć miejsce, które ma wolny termin, zarezerwować go i udać się wprost pod wybraną lokalizację. Użytkownicy mogą wybierać spośród 600 tysięcy usług, dostępnych w blisko 30 tysiącach salonów kosmetycznych, fryzjerskich i SPA, co pozwoli skorzystać z usługi tak szybko, jak klient tego potrzebuje. Aplikacja obok listy salonów i możliwości rezerwacji zawiera system wiarygodnych komentarzy, co pomaga szybko ustalić reputację oraz opinię innych użytkowników o danym miejscu.

To zajmie tylko moment...


Niewątpliwą zaletą aplikacji Moment.pl jest oszczędność czasu – na wyszukanie salonu z pożądaną usługą, dzwonienie w celu umówienia się na wizytę, dopasowanie terminu do swojego grafiku, itd. Tutaj w jednym miejscu, szybko i bezproblemowo znajdziemy miejsce z dogodną lokalizacją, najbliższy wolny termin, a jednocześnie sprawdzimy opinie, co pozwoli uniknąć rozczarowania lub niezadowolenia. Jak wynika z raportu Versum jeśli chodzi o dbanie o swoją urodę Polacy najchętniej korzystają z usług fryzjera i salonów kosmetycznych. Co ciekawe najpopularniejsze godziny wizyt to 10:00-13:00, a najbardziej dogodny dzień to piątek. W takich sytuacjach najlepiej sprawdza się aplikacja, która pozwala sprawdzić, w którym miejscu można skorzystać z zabiegu jeszcze tego samego dnia lub umówić się odpowiednio wcześniej. Użytkownicy Moment.pl mają pewność, że wizyta została zarezerwowana i odnotowana w mobilnym kalendarzu salonu, dzięki temu nie zostaną pominięci lub pomyłkowo zapisani na inną godzinę. Dodatkowym atutem jest dostępność platformy 24/7, bez względu na weekend, święta czy godziny otwarcia. Klient może zapisać się w dowolnym momencie, co nie jest możliwe tradycyjną drogą telefoniczną. Korzystanie z aplikacji pozwala też zachować dyskrecję, szczególnie w sytuacji, kiedy chcemy umówić się na wizytę w pracy lub w komunikacji miejskiej. Nie wspominając o osobach, które nie lubią dzwonić i powoduje to u nich stres. Dotyczy to także anulowania wizyty, użytkownik jednym kliknięciem rezygnuje z umówionego spotkania bez potrzeby dzwonienia czy tłumaczenia się.

Jak dokładnie działa aplikacja Moment.pl?


Z Moment.pl możemy korzystać na stronie internetowej korzystając z komputera lub instalując łatwą w obsłudze aplikację na smartfona. Z platformy mogą skorzystać użytkownicy telefonów telefonów z systemem Android lub iOS. Aplikacja jest całkowicie bezpłatna. Zanim użytkownik zacznie przeglądać salony musi dokonać prostej rejestracji: założyć konto podając adres email lub poprzez logowanie do Facebooka. Obowiązkowo należy dodać swój numer telefonu, na który przychodzi przypomnienie o wizycie. Teraz od rezerwacji wizyty dzielą klienta jedynie cztery kroki.

  1. Na początek trzeba wybrać miasto i usługę, na co odpowiedzią jest lista najlepszych salonów w okolicy.
  2. Teraz czas na zapoznanie się z dokładną ofertą salonów i komentarzami innych użytkowników.
  3. Następnie użytkownik dokonuje rezerwacji: wskazuje pracownika, który wykona usługę i wybiera dogodny termin wizyty. Wolne daty i godziny wyświetlają się automatycznie w aplikacji. Jednym kliknięciem rezerwacja zostaje złożona. Podobnie przebiega odwołanie lub przełożenie wizyty - wystarczy do tego jedno kliknięcie.
  4. Przed zbliżającym się terminem użytkownik otrzymuje powiadomienie SMS lub email. Po wizycie istnieje możliwość wystawienia oceny i opinii na temat usługi, obsługi czy miejsca, które ułatwią wybór kolejnym użytkownikom.