Auto na weekend za darmo?

Auto na weekend za darmo? fot.: Avis

Często korzystasz z samochodów z wypożyczalni? Czujesz, że za tysiące przejechanych kilometrów i dziesiątki wypożyczonych samochodów powinieneś zostać w jakiś sposób wynagrodzony? Poznaj zalety programu Avis Preferred i zobacz, ile możesz zyskać.

Samochód na weekend? Obsługa bez kolejki? Zniżki, dostęp do najlepszych aut floty i status klienta VIP? To wszystko możesz zyskać, jeżeli dołączysz do klubu Avis Preferred. Nie musisz nic robić – wystarczy tylko wypełnić aplikację na www.avis.pl, a podczas wypożyczania samochodu konsekwentnie korzystać z usług Avis. Jak to możliwe?

Wypożyczalnia samochodów Avis docenia lojalnych klientów. Proponuje przystąpienie do programu partnerskiego Avis Preferred, który pozwoli cieszyć się szeregiem ekskluzywnych korzyści przy każdym wynajmie, w tym dostępem do priorytetowej, szybszej obsługi. Im więcej wynajmów w Avis, tym więcej korzyści dla lojalnych klientów.

Zostań VIP-em

Aby na własnej skórze odczuć korzyści związane z przynależnością do programu Avis Preferred, wystarczy już dwukrotne wypożyczenie samochodu w ciągu roku. W takim wypadku możesz otrzymać kupon rabatowy o wartości 15 euro. Za kolejny wynajęty samochód czeka na ciebie możliwość darmowego wynajmu auta na weekend. Dzięki temu możesz odkryć niezwykłe miejsca w Polsce. Wystarczy zajrzeć na bloga Avis, by znaleźć inspirujący kierunek weekendowej podróży.

Podobne artykuły:

Kolejne wynajmy przekładają się na coraz większe korzyści. Najbardziej lojalni klienci otrzymują usługę bezpłatnego dodatkowego kierowcy oraz gwarantowany samochód (dla rezerwacji z minimum 48-godzinnym wyprzedzeniem), a nawet dostęp do specjalnej linii dla szybkich rezerwacji telefonicznych. Ponadto na każdym z trzech poziomów programu partnerskiego Avis Preferred otrzymasz bezpłatny tzw. upgrade, czyli możliwość wypożyczenia samochodu o klasę wyższego w cenie auta standardowego. W dodatku może być to samochód, który jeszcze nie znalazł się w regularnej sprzedaży. Tak, z Avis Preferred szybko poczujesz się jak VIP.

Najnowsze modele tylko dla Ciebie

Samochody we flocie Avis to najnowsze modele marek cieszących się zaufaniem i dobrą renomą.Jest to możliwe dzięki ścisłej współpracy z producentami samochodów. W tym roku klienci Avis mogli jako jedni z pierwszych sprawdzić premierowy model Forda Mondeo, Volkswagena Passata, Toyoty Auris Hybrid czy Nissana Pulsar. W roku 2015 i 2016 we flocie Avis w Polsce pojawi się jeszcze kilka wyczekiwanych premier. Jako członek Avis Preferred masz szansę przetestować te modele jako pierwszy.

Pamiętaj, im więcej wypożyczasz w Avis, tym więcej otrzymujesz. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie programu Avis Preferred, tam także przystąpisz do programu.