Azteckie klimaty we wnętrzach

Azteckie klimaty we wnętrzach Lotari

Co zrobić, żeby dom stał się strefą relaksu? Same meble na pewno nie wystarczą. Sekret tkwi w szczegółach, czyli dodatkach, które choć czasem są małe, mają jednak wielką moc.

Kiedyś nie było z czego wybierać, więc kupowało się to, co akurat było. Efektem były aranżacje, które wyglądały jak powielone tysiąc razy, nudne kserokopie.

Na szczęście tamte czasy poszły w zapomnienie i nikt już nie musi wybierać jednolitych szarych lub jasnobeżowych zasłon, tapet czy dywanów.

Okna wizytówką Twojego domu

I nie chodzi wcale o to, żeby nawet w czasie największych śniegów lub opadów deszczu były krystalicznie czyste. Mówimy o dodatku, który je nie tylko ozdobi, ale i ochroni. Każdemu przyda się zmiana, dlaczego więc nie zdecydować się na nowe rolety. Różnicę zobaczysz na własne oczy i to szybciej niż myślisz. A Twoje mieszkanie lub dom zyskają powiew nowoczesności, przytulności i bogactwa wzorów, jakich nie mogłyby zaoferować zasłony czy firany. Mini roleta może przyczynić się do diametralnej zmiany wizerunku całego domu.

Odsłoń się na wzór – kolekcja nadruków Aztec

Nie trzeba zagłębiać się szczególnie w historię tej starożytnej cywilizacji, żeby polubić azteckie wzory i dekorowanie w prawdziwie rock’n’rollowym stylu. Co wyróżnia kolekcję Aztec? Geometria, skomplikowane plątaniny wzorów i etniczny, ale nie pozbawiony nowoczesności charakter. Rolety nie muszą być przecież jednolite – wszystko zależy od upodobań domowników i otwartości w dekorowaniu.

Zawsze dobra decyzja

Wybór rolet nie musi wcale być loterią. Spokojnie, nie musisz wstawać z kanapy. Po prostu otwórz się na wachlarz możliwości jakie daje marka Lotari. Dec’n’Roll to niepowtarzalna okazja stworzenia rolet na miarę, dokładnie w takim kolorze, typie i rozmiarze jaki chcesz. W prosty i bezpieczny sposób zmienisz dotychczasowy charakter sypialni, salonu, kuchni lub łazienki na nowoczesny i stylowy. Wybierając kolekcję Aztec lub inną ze Strefy Relaksu, nie musisz obawiać się o trwałość oryginalnych nadruków. Tusze wykorzystywane do nadruków na roletach i innych dodatkach zapewniają nasycone kolory i są przy tym ekologiczne. Dzięki zastosowaniu nadruków lateksowych, rolety Lotari są nie tylko wytrzymałe, ale odporne na działanie promieni słonecznych, ścieranie i co równie ważne – w pełni bezpieczne dla środowiska.

Nie tylko na roletach

Uzupełnieniem dla rolet w azteckich wzorach będą tysiące zdjęć i grafik, które mogą znaleźć się na ścianach, poduszkach lub lampach.

Wykorzystaj możliwości jakie daje Dec’n’Roll i zamień swój salon, pokój do pracy lub sypialnię w prawdziwą aztecką krainę.

Lotari