Bezpłatny Audiobook dla menedżera

Bezpłatny Audiobook dla menedżera nf.pl

Divante i Nexto.pl publikują audiobooka „Jak wdrożyć Wiki w firmie”. Książka podejmuje temat usprawniania pracy zespołowej, budowania bazy wiedzy, grupowej współpracy nad dokumentami przy wykorzystaniu oprogramowania Wiki. Książkę audio w formacie mp3 można pobrać bezpłatnie ze strony internetowej Nexto.pl. Wydana publikacja jest pierwszym tego typu audiobookiem wydanym na polskim rynku.

Coraz większa ilość menedżerów myśli o wdrożeniu oprogramowania Wiki w swojej organizacji. Powód jest jeden: Wiki może znacznie usprawnić proces komunikacji wewnątrz firmy, a tym samym ograniczyć koszty i zwiększyć kreatywność i wydajność pracowników. Stawiając jednak pierwsze kroki i starając się poszerzyć swoją wiedzę na temat Wiki menedżerowie natrafiają na różnego rodzaju problemy (koncepcyjne, wdrożeniowe i inne). Z  myślą o nich powstał Audiobook „Jak wdrożyć Wiki w firmie”.

Książka została wydana w wersji audio, aby ułatwić zapoznanie się z jej treścią osobom, które są na co dzień zabiegane i nie mają czasu, aby czytać w tradycyjnej formie.  Audiobooka można więc słuchać w drodze do pracy lub z pracy, korzystając z przenośnego odtwarzacza mp3, odtwarzacza mp3 w samochodzie lub nawet telefonu komórkowego.

W poradniku zamieszczono praktyczne porady firmy Divante i jej konsultantów. Wiedzę zebrano podczas wdrożeń Wiki dla dużych i małych firm, stowarzyszeń i organizacji rządowych. Autorzy poradnika współtworzyli Wiki używane w Europie, Azji oraz obu Amerykach. Publikacja odpowiada na następujące pytania:

  • Dla kogo Wiki?
  • Co to jest Wiki? 
  • Jak z Wiki korzystają firmy? 
  • Jak wdrożyć Wiki w swojej organizacji?

Nagranie w formacie MP3 jest dostępne do pobrania bezpłatnie na stronach  Nexto.pl . Patronat medialny nad publikacją objął portal Nowoczesna Firma oraz czasopismo Personel Plus.

Więcej informacji udziela:


Bartłomiej Roszkowski
Tel. 22 760 41 61
Email: b_roszkowski@nexto.pl

NetPress Digital