Bring Your Own Device - przełom w podejściu do pracy w przedsiębiorstwie?

Bring Your Own Device - przełom w podejściu do pracy w przedsiębiorstwie? nf.pl

W dzisiejszych czasach Internet daje nam nieograniczone możliwości. Jest kopalnią wiedzy dla wszystkich jego użytkowników. Poszukując informacji na dany temat pierwsze co robimy,  szukamy je  w Internecie na specjalistycznych forach lub stronach producentów. Internet oferuje także nieograniczone możliwości dla przedsiębiorstw, które w Internecie oferują swoje towary i usługi.

Czasy, w których przyszło nam obecnie żyć są  przesycone informacjami, a sieć Internetu jest tego niezbitym przykładem. Konkurencja jest tu tak duża, że przedsiębiorstwa prześcigają się w pomysłach na pozyskanie klienta lub choćby na zwiększenie rozpoznawalności marki wśród klientów i konsumentów. Wydaje się to na pierwszy rzut oka proste, lecz w rzeczywistości tak nie jest.

Coraz większe znaczenie ma pozycjonowanie stron internetowych, na łamach których przedsiębiorstwa przedstawiają swoją ofertę klientom. Zwiększenie sprzedaży jest tu przecież nadrzędną sprawą.  Możemy w tym miejscu postawić pytanie, czy treści publikowane na stronach internetowych i forach branżowych są wartościowe? Czy firmy, które działają w sieci rozważają poważnie możliwości, które niesie Internet? Czy treści, które zamieszczane są na stronach internetowych są przemyślane? I w końcu, czy firmy zastanawiają się nad tym by przekazać komuś, kto zna się na tworzeniu treściowych, jednolitych przekazów?
Pytania mogą się mnożyć a i tak pewnie większość z nich pozostanie bez odpowiedzi. Analizując w przeciągu ostatnich kilku miesięcy sytuację panującą na rynku związaną z dostępnością prostych usług copywritingu, natrafiłem na platformę www.supertresc.pl. Na pierwszy rzut oka można by powiedzieć, ze jest to platforma B2B. I tak właśnie jest!

Przyjazna platforma copywritingowa oferująca niepowtarzalną treść internetową

supertresc.pl pozwala przedsiębiorcom na zamówienie dla swoich firm tekstów, które w ustalonym (często zadziwiająco szybkim) czasie przygotują dla nich specjalnie wyselekcjonowani autorzy. Dlaczego jest to takie interesujące? Dlatego, że zazwyczaj jest tak, że nad zleceniami pracuje kilku autorów, a każdy z nich przygotowuje przekaz zgodny z wytycznymi zleceniodawcy skonkretyzowanymi w opisie zlecenia. Jest to o tyle ważne, że każdy z nich prezentuje specyficzny tylko dla niego styl przekazu oraz punkt widzenia. To właśnie poszerza krąg potencjalnych Klientów, do których – jeśli nie trafi przekaz przygotowany przez jednego autora – to trafi inny. Mamy dzięki temu pewną różnorodność, która tworzy zupełnie nową jakość.  Trzeba zwrócić uwagę na to, że taka różnorodność nie znaczy braku spójności przekazu, jaki przedsiębiorstwo chce wypracować i kierować do rynku, ponieważ informacje tworzone przez autorów przepracowane są zgodnie z briefem, który zleceniodawca wcześniej przygotował.

supertresc.pl jest również platformą, na której copywriterzy mają pole do popisu, w zależności od poziomu jakości tworzonych tekstów. Klient sam decyduje jaki poziom jakości zamawia. Ta informacja przekazuje autorowi.

Teksty, które przedsiębiorstwa otrzymują na łamach platformy www.supertresc.pl  są kreatywne i niepowtarzalne. Nie ma tutaj możliwości plagiatu, a gwarancja unikalnej treści, nigdzie wcześniej nie publikowanej jest tutaj najważniejsza. System rozpoznaje treści skopiowane z innych stron w sieci i uniemożliwia odesłanie tekstu, jeśli autor nie naniesie w nim odpowiednich poprawek. Co ciekawe, drugim rodzajem kontroli antyplagiatowej jest  sprawdzanie tekstu na treść, która mogłaby pojawić się we wcześniej nadesłanych tekstach tego samego autora (wiadomo,  że każdy lubi czasem się powtarzać!).

Dobrze zoptymalizowana strona i sklep internetowy to klucz do sukcesu

Reasumując, niezależnie od branży Twojej firmy, czy proponujesz usługi, czy sprzedajesz produkty, czy prowadzisz sklep internetowy, czy też nie -  supertresc.pl sprosta Twoim potrzebom i oczekiwaniom ułatwiając Tobie pozyskiwanie unikalnej treści internetowej. Warto więc zastanowić się nad tym, czy nie rozpocząć tworzenia spójnego komunikatu na różnych płaszczyznach i stopniach zaawansowania odbiorców. Na takie działania nigdy nie jest za późno. Pamiętaj, że dobrze zoptymalizowana strona i sklep internetowy to klucz do sukcesu – wykorzystaj ich potencjał już dziś!

Paweł Stanisław Walkarz NAWRATRONIK Eugeniusz Stopa