Czas szkoły - wybierz nowe meble dla dziecka

Czas szkoły - wybierz nowe meble dla dziecka Black Red White

Wraz z wiekiem i rozpoczynaniem kolejnych etapów edukacji zmieniają się potrzeby Twojego dziecka. W nowym roku szkolnym, poza zakupem podręczników i przyborów, warto zadbać, aby Twoja pociecha miała odpowiednio umeblowane miejsce do nauki.

Pokój dla dziecka to miejsce, w którym Twoja pociecha może się zrelaksować, skupić na rozwiązywaniu zadań domowych, a także doskonale się bawić. Pomieszczenie to powinno być dokładnie rozplanowane. Aranżując sypialnię dziecięcą powinieneś zwrócić uwagę zarówno na funkcjonalność wybranych mebli, jak i na potrzeby młodszych członków Twojej rodziny.

1. Pokój zabaw i nauki dla malucha

Black Red White Black Red White

Dzieci, które rozpoczynają edukację w szkole podstawowej, potrzebują prywatnej przestrzeni, w której będą mogły miło spędzić wolny czas. Niezbędne jest także wyodrębnienie miejsca do nauki, gdzie będzie można skupić się na odrabianiu pracy domowej. Połącz pokój zabaw i nauki – wybierz kolekcję Strzałka od Black Red White.

W kolekcji z kolorowymi uchwytami w kształcie strzałek dostępne są szafki z dużą liczbą półek na książki i inne przedmioty, np. zabawki. W ofercie znajdują się regały zarówno z otwartymi, jak i zamkniętymi przegródkami.

Doskonałym miejscem do nauki będzie biurko Strzałka, obok którego możesz postawićwysuwaną szufladę oraz szafkę z dwoma przegródkami. Twoje dziecko będzie miało pod ręką wszystkie podręczniki, zeszyty oraz potrzebne przybory szkolne.

Jeżeli jesteś rodzicem kilku maluchów w wieku wczesnoszkolnym, które dzielą razem pokój, wybierz dwupiętrowe łóżko. Podwójny mebel do spania będzie zajmował mniej miejsca, a dla dzieci może stać się wspaniałą atrakcją.

2. Sypialnia – schowek dla gimnazjalisty

Black Red White Black Red White

Uczniowie gimnazjum potrzebują więcej przestrzeni w pokoju, m.in. na dodatkowe podręczniki i zeszyty. Jako rodzic pewnie często zachodziłeś w głowę, jak pomieścić wszystkie rzeczy swojego syna lub córki. Odpowiedź jest bardzo prosta – wybierz zestaw z dużą liczbą szafek i skrytek.

Wypróbuj prostą i funkcjonalną kolekcję Nepo od BRW, którą świetnie dopasujesz do każdego wnętrza. Bogaty wybór regałów sprawi, że możesz dobrać meble do wielkości pokoju gimnazjalisty.

W kolekcji Nepo dostępne są także pojemne szafy na ubrania oraz komody.

Na uwagę zasługuje bardzo funkcjonalne i wygodne duże łóżko.Dodatkowe szafki pod materacem pozwalają na przechowywanie wielu przedmiotów, np. zabawek, pojemników z przyborami do szkoły czy sprzętu sportowego.

3. Stylowa sypialnia dla dorastającego nastolatka

Black Red White Black Red White

Nastolatek w wieku licealnym zwraca coraz większą uwagę na wygląd własnego pokoju i chce mieć coraz większy wpływ na decyzje dotyczące jego wystroju. Wspólnie poszukajcie mebli, które będą praktyczne i przypadną do gustu Twojemu dziecku.

Kolekcja Black Red White Caps jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla nastolatki, jak i dorastającego młodzieńca. Uniwersalne, jasne kolory mebli można dopasować do każdego wnętrza. Na uwagę zasługuje bardzo duża szafa narożna, w której Twoja pociecha przechowa wszystkie ubrania.

W kolekcji Caps dostępne są także eleganckie regały z szafkami zamkniętymi i otwartymi. Umieszczenie obok siebie minimum trzech regałów stworzy ładne i funkcjonalne miejsce na książki, dodatki, czy pamiątki z wakacji.

Dzięki kolekcji Caps w sypialni nastolatka znajdą się:

  • praktyczne biurko do odrabiania lekcji,
  • wygodne łóżko z dużą szufladą pod spodem,
  • szafki nocne na drobne przedmioty codziennego użytku.

Świetnie sprawdzi się także kufer, który może pełnić funkcję skrytki oraz dodatkowego miejsca do siedzenia.

Zajrzyj tutaj i sprawdź inne kolekcje dla młodzieży.