Czy Twój salon jest gotowy na niespodziewaną wizytę gości?

Czy Twój salon jest gotowy na niespodziewaną wizytę gości? Black Red White

Aranżując pokój dzienny, bierzesz pod uwagę komfort domowników, ulubiony styl i kolory oraz obicia mebli. Dopiero gdy stajesz oko w oko z dylematem, gdzie położyć spać gości, zadajesz sobie pytanie: dlaczego nie wybrałem większej kanapy?

„Po co mieszkanie, jeśli tylko jeden człowiek ma się cieszyć jego ciepłem”głosi jedno z powiedzeń. I nie ma co ukrywać – przyjmowanie gości to przyjemność, pod warunkiem, że jesteśmy odpowiednio przygotowani. Nie chodzi wyłącznie o lodówkę pełną przysmaków, ale bardziej prozaiczne, a jednak ważne rzeczy, jak osobne miejsce do spania.

Sposób na mały salon – rozkładana kanapa

Masz niewielkie wnętrze, ale uwielbiasz spotkania z przyjaciółmi i rodziną do późnych godzin? Jak przenocować dwie lub trzy osoby, gdy dysponujesz ograniczoną przestrzenią w salonie? Wybierz rozkładaną sofę lub tapczan.

mieszkanie Black Red White, sofa Enzo

Salon 2 w 1, czyli jak z pokoju dziennego zrobić sypialnię

Nie masz osobnego pokoju do spania dla gości? Nic nie szkodzi. Rozkładany narożnik sprawdzi się jako kanapa w ciągu dnia, jak i nocą, kiedy przemienisz go w komfortową sypialnię dla gości.

Funkcję łóżka doskonale spełni narożnik Alanis w modnych szarościach lub Gordon w klasycznych brązach.

Black Red White Black Red White, narożnik Alanis

Narożnik to także większa powierzchnia spania niż kanapa. W dzień sprawdza się jako miejsce wypoczynku dla czterech lub pięciu osób, a wieczorem wystarczy odsunąć stolik i rozłożyć mebel, który w jednej chwili zamienia się w wygodne łóżko.

Black Red White Black Red White, narożnik Euphoria

Sofa do salonu? Co goście powiedzą?

Będą zachwyceni, pod warunkiem że do salonu wybierzesz nowoczesną dwuosobową sofę Peter Mega Lux lub Enzo. Taka sofa jest komfortowa dzięki pojemnikowi na pościel i funkcji rozkładania.

sofa Peter Mega Lux Black Red White, sofa Peter Mega Lux

Do sofy możesz też dobrać wygodne pufy lub fotele, na których usiądą Twoi goście.

Black Red White Black Red White, pufa Peter Mega

Goście w domu – nie zapomnij o tych dodatkach!

Jeśli chcesz być zawsze przygotowany na wizytę gości, warto, żebyś miał dodatkowy komplet ręczników i pościeli. Dobrze zadbać o kilka elementów dekoracyjnych, by ozdobiły kanapę do spania w salonie. Wystarczy kilka poduszek w kontrastowym do kanapy kolorze lub miękką narzutę Softy i od razu wnętrze stanie się bardziej przytulne.

Black Red White Black Red White, sofa Dione Lux

Szukasz wygodnej sofy lub narożnika? Sprawdź inspiracje od Black Red White i wybierz swój mebel wypoczynkowy.