Czy znasz międzynarodowe trendy w budowaniu zaangażowania?

Czy znasz międzynarodowe trendy w budowaniu zaangażowania? nf.pl


W obecnej sytuacji gospodarczej zarówno w Polsce, jak i na świecie, dawne metody zarządzania i kontroli pracowników tracą na znaczeniu. Ich miejsce zajmuje budowanie autentycznych, szczerych relacji z pracownikiem i świadoma praca nad zaangażowaniem pracowników w działalność organizacji.

Jak kształtują się światowe trendy w obszarze budowania zaangażowania pracowników? Jakie kluczowe kroki powinny podejmować liderzy w celu kształtowania pozytywnych postaw wśród pracowników? Jakie korzyści finansowe dla biznesu płyną z budowania zaangażowania wśród personelu?

Na te pytania odpowie David Zinger, międzynarodowy ekspert w obszarze kształtowania postaw pracowniczych, podczas wystąpienia w ramach konferencji podsumowującej czwartą edycję projektu Postawy Pracownicze” .

 

Celem wystąpienia  "Zaangażowanie ma znaczenie! – wyzwania w budowaniu pożądanych postaw wśród pracowników 2010" jest przede wszystkim ukazanie faktycznych korzyści, które organizacja może osiągnąć dzięki kreowaniu pozytywnych opinii wśród pracowników oraz możliwości jakie niesie ze sobą klarowna komunikacja na temat celów i wyzwań dla organizacji!

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem konferencji „Postawy Pracownicze”!

Konferencja "Postawy Pracownicze: Od zaangażowania do wyników!" odbywa się w dniu 25 stycznia 2010r w Knowledge Village w Warszawie. W programie wydarzenia prezentujemy najbardziej aktualne wdrożenia realizowane w wiodących firmach na rynku, takich jak:  DHL Express, Eli Lilly Polska, Eurobank, Microsoft, Money Expert, Saint Gobain Materiały Budowlane, Tesco Polska, czy Toyota Motor Manufacturing Poland.

Osoby zaintresowane udziałem w projekcie zapraszamy do kontaktu:
Marcin Piotrowski
Nowoczesna Firma
E-mail:marcin.piotrowski@nf.pl
Tel.: 22 314 14 16

Lub rejestracji!

 

Tylko teraz, przy zgłoszeniu na konferencję, rabat 25% na udział w warsztatach towarzysząch wydarzeniu!