Dale Carnegie Training wejdzie na polski rynek

Dale Carnegie Training wejdzie na polski rynek nf.pl

Dale Carnegie Training opiera swoją przewagę wobec konkurencji na powiązaniu analizy potrzeb i rekomendacji szkoleniowych z celami biznesowymi firmy. Korzystając z modeli kompetencji i zawartych w nich opisów skupia się na doskonaleniu konkretnych, obserwowalnych i mierzalnych zachowań. Daje to możliwość pomiaru efektywności szkoleń za pomocą wskaźnika rentowności ROI.

Dale Carnegie Training to założona w 1912 roku w Stanach Zjednoczonych firma specjalizująca się we wspieraniu rozwoju pracowników za pomocą autorskich technik szkoleniowych. Nazwa pochodzi od imienia i nazwiska założyciela, Amerykanina Dale’a Carnegie, który w 1912 roku rozpoczął karierę szkoleniowca od prowadzenia 90.minutowego kursu wystąpień publicznych.

Dale Carnegie Training współpracuje ze średnimi i dużymi przedsiębiorstwami pomagając im osiągać wzrost wyników biznesowych poprzez podnoszenie jakości pracy pracowników w takich dziedzinach zarządzania jak przywództwo, sprzedaż, budowanie zaangażowania zespołu, obsługa klienta, prezentacja czy doskonalenie procesów. Uznana niedawno przez The Wall Street Journal za jedną z 25 najlepiej działających firm franszyzowych, Dale Carnegie Training oferuje programy szkoleniowe dostępne w 30 językach w ponad 80 krajach na całym świecie. Dotychczas skorzystało z nich  niemal 8 milionów uczestników. Wśród klientów Dale Carnegie Training znajduje się 400 z 500 firm umieszczonych w prestiżowym rankingu największych firm w USA Fortune 500.
Trenerzy Dale Carnegie Training przygotowują strategie szkoleniowe na poziomie indywidualnym, zespołowym oraz globalnym (całej organizacji), ukierunkowane na maksymalny rozwój umiejętności pracowników i – co za tym idzie – stabilny wzrost firmy.
W ofercie Dale Carnegie Training znajdują się zarówno ogólnodostępne kursy, seminaria i warsztaty jak i przygotowane na zamówienie treningi, assessmenty, sesje coachingowe oraz elektroniczne narzędzia wspomagające wykorzystanie w praktyce umiejętności nabytych podczas szkoleń.

EURO RSCG Sensors