Debiutancka płyta Saszan - gwiazdy YouTube

Debiutancka płyta Saszan - gwiazdy YouTube Newseria.pl

19-letnia blogerka oraz wokalistka Roksana Pindor, znana lepiej jako Saszan, rozpoczyna nagrania do swojej debiutanckiej płyty. Kariera młodej wokalistki zaczęła się na jej kanale na portalu YouTube.

Saszan wrzucała tam własne wersje najpopularniejszych utworów, które przypadły do gustu sporej grupie młodych użytkowników. Talent Roksany dostrzegła również wytwórnia My Music, która zaproponowała artystce kontrakt. 

– Zbieram się do prac nad nową płytą. Już w  tym i następnym tygodniu nagrywamy pierwsze piosenki. Album ukaże się na pewno przed wakacjami. Krążek utrzymany będzie w stylistyce popowej, bo w niej czuję się najlepiej. Nie wykluczam, że pojawią się elementy rocka, soulu oraz jazzu. Chciałabym też wmieszać w to reggae  – zdradza Saszan. Oprócz wyrazów sympatii ze strony fanów wokalistki, nazywanych Saszanatorsami, młoda artystka spotyka się w internecie ze sporą falą krytyki. 

– Jestem przykładem osoby robiącej swoje i nie przejmującej się krytyką innych. Zawsze staram się wszystko wypośrodkować i zachować umiar pomiędzy wszelakimi zajęciami. Często powtarzam też, żebyśmy uczyli się wypowiadać własne zdanie, bo ono świadczy o nas. To, że robię coś źle nie znaczy, że moi fani będą to naśladować. Warto naśladować raczej te dobre rzeczy i ja przynajmniej tak robię – tłumaczy Saszan. 

19-latka przyznaje także, że drastyczna zmiana jej wizerunku doprowadziła do problemów w szkole. Władze placówki nie akceptowały odmiennego stylu ubierania się dziewczyny.   – Na początku mój wizerunek był szarobury. Miałam ciemne włosy i ubierałam się w czarnych kolorach. Gdy przefarbowałam włosy na czerwono, to zmieniłam też styl. Zaczęłam nosić więcej kolorów i biżuterię. Po mojej zmianie miałam dużo problemów. Dostałam informację, że jeżeli nie wrócę do normalnego koloru włosów, to mogę myśleć o zmianie szkoły. Było więc trochę nieprzyjemności. Na szczęście po roku zmieniła się dyrektor szkoły i teraz już nie ma problemów – dodaje wokalistka. 

Saszan w lutym tego roku wydała swój pierwszy singiel pt. „Świat Jest Nasz”. W najbliższym czasie piosenkarka wystąpi na jednej scenie z idolem nastolatek – Dawidem Kwiatkowskim – oraz weźmie udział w Young Stars Festival 2014 w Poznaniu. Najnowsza płyta ma ukazać się jeszcze przed wakacjami.

Newseria Sp. z o.o.