Dowiedz się jak skutecznie odzyskiwać należności!

Dowiedz się jak skutecznie odzyskiwać należności! nf.pl

Jak stworzyć efektywny system zarządzania należnościami? W jaki sposób zbudować skuteczny zespół windykacyjny? Jak zabezpieczyć się przed niewypłacalnym klientem? Jak kryzys wpłynął na procesy windykacyjne? Jaką rolę może odegrać faktoring w utrzymaniu płynności finansowej?

Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące sprawnego przepływu finansowego w firmie szukaj na konferencji i warsztatach „Zarządzanie należnościami w organizacji w trudnych czasach”, które odbywają się w dniach 14-15 września 2009 w Knowledge Village w Warszawie.

Podczas konferencji spotkają się Eksperci i Praktycy z obszaru zarządzania należnościami w organizacjach, w celu dostarczenia wiedzy i case studies na najwyższym poziomie na rynku. Jest to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku w zakresie procesów windykacyjnych, tworzenia systemów spływu należności, a także budowania i szkolenia najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie windykacji. Uczestnicy projektu będą mieli możliwość poznać innowacyjne narzędzia, jakie zyskały uznanie w wiodących organizacjach na rynku.

W dniu 15 września odbędą się praktyczne warsztaty przygotowane przez firmy Berndson oraz Homo Creatore, które mają na celu doskonalenie umiejętności negocjacyjnych, a także kompetencje menedżerskie w zarządzaniu zespołem windykacyjnym.

Projekt adresujemy do kadry zarządzającej, działów księgowości, menadżerów i pracowników działów windykacji, właścicieli przedsiębiorstw, a także do menedżerów i negocjatorów z firm windykacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji oraz warsztatów.

Tylko do dnia 14 sierpnia 2009 – przy zgłoszeniu na konferencję lub warsztaty - 40%zniżki!

Wykorzystaj ofertę Super First Minute i zgłoś się!