Dziś pierwszy dzień XX Jubileuszowego Kongresu Kadry

Dziś pierwszy dzień XX Jubileuszowego Kongresu Kadry Kongres Kadry

Kongres Kadry to spotkanie menedżerów zarządzających ludźmi w firmie. Od 2005 r., interesujące wystąpienia, ciekawe studia przypadków, uznani eksperci i światowej sławy prelegenci przyciągają liczne grono prezesów, dyrektorów i specjalistów HR.

Kongres Kadry to największe wydarzenie w branży HRM w Polsce.

Pierwszy dzień kongresu - to DZIEŃ INSPIRACJI, na który składają się sesje plenarne uznanych prelegentów z Polski i zagranicy.

Wśród zaproszonych gości są m.in.:

Maria R. Morris, członek zarządu MetLife Inc., odpowiedzialna za pion Globalnych Świadczeń Pracowniczych, omówi rosnące znaczenie benefitów pracowniczych, jako narzędzia wspierającego proces pozyskiwania oraz utrzymania pracowników w firmie w różnych krajach.

Annemie Ress w latach 2004-2012 Global Head of People Innovation eBay. Podczas sesji uczestnicy będą mieli okazję poznać metody, studia przypadku największych organizacji biznesowych, które z powodzeniem odblokowują innowacyjność pracowników i wykorzystują ją do budowania przewagi konkurencyjnej.
Rasmus Ankersen zdradzi tajemnice sukcesu „kopalń złota” tzn. najlepszych kuźni talentów na świecie.

Marcus Du Sautoy Profesor matematyki na Uniwersytecie Oksfordzkim. Prezentacja pozwoli Państwu dostrzec moc, która drzemie w matematyce, moc, która ma wpływ na prognozowanie przyszłości  Waszych organizacji, przyjrzymy się także ograniczeniom, które wpływają na podejmowane próby przewidywania tej przyszłości.

O godzinie 15.35 rozpocznie się GALA PROGRAMU INWESTOR W KAPITAŁ LUDZKI.

Podczas uroczystości poznamy tegorocznych Laureatów Programu, który od 13 lat kreuje dobre praktyki w obszarze rozwoju, motywowania i budowania zaangażowania pracowników. 

Statuetki z rąk Sekretarza Stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej , Jacka P. Męciny odbiorą  firmy profesjonalne zarządzające zasobami ludzkimi, wiarygodni i stabilni pracodawcy, którzy z sukcesem rozwijają swoją działalność.

Fotogaleria poprzednich edycji Kongresu Kadry


Z kolei o godzinie 16 odbędzie się panel dyskusyjny, który poprowadzą: Piotr Mazurkiewicz, Partner w firmie HRK i Piotr Sierociński, Dyrektor Generalny HRM Partners.

W dyskusji udział wezmą również: Krzysztof Czuba, Wiceprezes Zarządu, Alior Bank, Barbara Rajmańska, Dyrektor Obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi, AXA Polska, Aleksandra Wolska, Regionalny Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Jones Lang Lasalle, Irek Sudnik, Dyrektor Generalny, Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris i Michał Marcinkowski, Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi Grupy PGE.

W ramach panelu dyskusyjnego wraz z autorytetami świata biznesu i HR-u uczestnicy kongresu zastanowią się, na które elementy warto położyć nacisk, w jakim kierunku podążać i co jest priorytetem w rozwoju całej organizacji.

Punktem wyjściowym do dyskusji będzie badanie przeprowadzone dwutorowo – wśród działów HR i zarządzających organizacją.

Dla uczestników Kongresu Kadry przewidziano również zwiedzanie Stadionu Narodowego w Warszawie oraz integracyjny bankiet, który odbędzie się w Bank Club w Warszawie. Atrakcją wieczoru będzie - Delfina i Bartek – duet akrobatyczny – zwycięzcy V edycji programu MAM TALENT.

Nowoczesna Firma S.A.