Ekskluzywne loty z Premium Card

Ekskluzywne loty z Premium Card katowice-airport.com/pl/

Uwielbiasz latać? To świetnie, bo Katowice Airport jest do tego stworzone. A przy okazji pomaga łączyć przyjemne z pożytecznym. Wystarczy skorzystać z usługi Premium Card, aby móc cieszyć się wieloma korzyściami.

Często wyjeżdżasz służbowo albo na wakacje? Jeśli tak, to wiesz już, że latanie samolotem jest jednym z najwygodniejszych i najbezpieczniejszych sposobów podróżowania. Nowocześnie, komfortowo i prestiżowo – dokładnie tak jak chcesz i tam, gdzie chcesz.

Z myślą o Twoim biznesie

Premium Card to ekskluzywny program dedykowany pasażerom, którzy regularnie korzystają z usług Katowice Airport. Jesteś człowiekiem biznesu, należysz do świata kultury i nauki, a może reprezentujesz firmy lub instytucje funkcjonujące w obszarze oddziaływania portu? Jeśli tak, to Premium Card jest właśnie dla Ciebie. Jednorazowa opłata roczna za kartę to koszt porównywalny do ceny biletu lotniczego Katowice-Londyn.

Podobne artykuły:


Premium Card to gwarancja usług na poziomie premium, najwyższego komfortu i oszczędności czasu przed podróżą, który jak wiadomo jest bezcenny.

Premium Card – jedna karta, wiele korzyści

Luksus jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Pod warunkiem, że masz Premium Card. Dzięki tej karcie masz pełen dostęp do Fast Track, który usprawni odprawę oraz zapewnieni najwyższy komfort przed wylotem. Przed podróżą zrelaksujesz się w eleganckich salonach Business Lounge, gdzie będzie mógł towarzyszyć Ci jeden gość. Będziesz mógł skorzystać z usługi Asysty na lotnisku fast check-in z bagażem podręcznym. Ponadto dzięki Premium Card czekają na Ciebie promocje i atrakcyjne oferty, takie jak 30 proc. rabatu na nocleg w hotelu De Silva, 10 proc. zniżki w sklepie Baltona duty free i 20 proc. rabatu na oferty specjalne 10 proc. na zakupy w sklepie Keraniss duty free.

Przepis na ekskluzywne latanie…

… jest prostszy niż myślisz. Aby zostać członkiem klubu Premium Card wystarczy przesłać tylko jeden e-mail lub zadzwonić pod numer +48 32 76 31 343. Usługi Premium Card i Katowice Airport już na Ciebie czekają.

Lotnisko w Katowicach to jedno z najnowocześniejszych lotnisk w Polsce. Na lotnisku znajdują się wypożyczalnie samochodów, jak również parking. Dzięki doskonale zaprojektowanej strukturze bez problemu
i przeszkód można dojść szybko w każde miejsce. Wykwalifikowany personel oraz fachowa obsługa to rozpoznawalny znak firmowy Lotniska Katowice Airport.

www.katowice-airport.com/pl/
kontakt: informacja@gtl.com.pl