EURA7 odwołuje prima aprilis

EURA7 odwołuje prima aprilis nf.pl

1 kwietnia od lat kojarzy się z żartami i wkręcaniem znajomych w różne fikcyjne historie. Ten stan rzeczy rodzi różnorodne konsekwencje, co może powodować różnorodne konsekwencje. Agencja interaktywna Eura7 postanowiła więc poprzeć ogłoszoną rano ogólnoeuropejską dyrektywę ustanawiającą formalnie 1 kwietnia „Dniem wolnym od żartów i fikcji”.

Fikcyjne informacje, często pojawiające się z okazji prima aprilis często wywołują spore zamieszanie w mediach. Mogą przez to powodować niepożądane reakcje, szczególnie w sektorze biznesowym. Z tego względu decyzja podjęta przez włodarzy UE o uznaniu 1 kwietnia „Dniem wolnym od żartów i fikcji” wydaje się być jak najbardziej uzasadniona.

- Jak mówi stare powiedzenie „tradycji kiedyś musi stać się zadość”. Dobrze, że dzieje się to teraz. Odwołanie prima aprilis może wydawać się w pewnym sensie dość śmiesznym posunięciem, aczkolwiek obecna sytuacja gospodarcza jak najbardziej uzasadnia to posunięcie. Fikcja w końcu jest dobra w filmach, a niekoniecznie w biznesie. – podsumowuje Łukasz Wołek, Managing Director Agencji interaktywnej Eura7.

Jak do tej pory media niewiele mówią o anulowaniu znanego od lat prima aprilis. Wiadomość dotychczas ukazała się w kilku europejskich rozgłośniach radiowych. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na: http://www.labber.pl/uwaga-odwolano-prima-aprilis/


Agencja Reklamy EURA7-Kraków