Firma ANKOL – Pożądanym Pracodawcą

Firma ANKOL – Pożądanym Pracodawcą nf.pl

Kapitał ludzki stanowi fundamentalne znaczenie w zarządzaniu firmą ANKOL, dlatego przyznanie nam Godła Inwestor w Kapitał ludzki  jest dla nas szczególnie ważnym wyróżnieniem, potwierdzającym słuszność i skuteczność stosowanych praktyk HR. Znalezienie się po raz kolejny w gronie laureatów programu umacnia nasze przekonanie, o słuszności realizowanej strategii, w której człowiek jest najważniejszy i zajmuje w niej kluczowe miejsce.

Godło potwierdza wysoką jakość zarzadzania zasobami ludzkimi w ANKOL-u. Udział w konkursie dostarcza nam informację o naszej pozycji na tle innych firm, a uzyskane wyniki pozwalają zweryfikować poziom stosowanych standardów,  wskazują nowe trendy rozwoju i są źródłem nowych inspiracji w zarzadzaniu personelem.  Dzięki tego typu inicjatywom, mamy szansę jako pracodawcy poznać opinię naszych pracowników na temat postrzegania swojego miejsca pracy w wielopłaszczyznowym kontekście zarządzania personelem, poznać poziom motywacji, zaangażowania  i satysfakcji z pracy.

Odznaczenie Godłem pozwala identyfikować naszą organizację na rynku pracy jako wiarygodnego i pożądanego pracodawcę oraz jednocześnie umacniać na rynku biznesowym naszą pozycję w oczach kontrahentów jako partnera godnego zaufania. Udział w programie promuje firmę wśród osób poszukujących pracy, co wspiera prowadzone procesy rekrutacji w kontekście większej skuteczności pozyskania wartościowego dla organizacji pracownika.


Wiceprezes Zarządu
Dyrektor Zarządzający
mgr Anna Kolisz