Forum Służb Utrzymania Ruchu już w październiku!

Forum Służb Utrzymania Ruchu już w październiku! nf.pl

I Forum Służb Utrzymania Ruchu odbędzie się 1-2 października 2013 w Bielsku Białej. To najbardziej prestiżowe wydarzenie to skierowane do osób zarządzających zakładami produkcyjnymi oraz poszczególnymi procesami w produkcji.

Forum Służb Utrzymania Ruchu to znakomita okazja do poznania rozwiązań z sukcesem wdrożonych w innych zakładach produkcyjnych, ale również do rozmów kuluarowych, wzajemnych inspiracji i wspólnego szukania rozwiązań optymalizujących utrzymanie ruchu na liniach produkcyjnych.

Uczestnicząc w Forum, będą mieli Państwo możliwość przyjrzenia się z bliska usprawnieniom na linii produkcyjnej wdrożonym w fabryce Volkswagen w Bratysławie, która w chwili obecnej produkuje Volkswagen Touareg, Audi Q7, Volkswagen up!, Škoda Citigo i SEAT Mii, a także nadwozie Porsche Cayenne.

Forum SUR to:

  • Liczne Case Studies: Koncepcja TPM i TQM, Praktyczne wykorzystanie Lean, Kaizen i jego ciągłe usprawnianie, Motywacja i budowanie zaangażowania zespołu, Zarządzanie kosztami produkcji
  • Zwiedzanie zakładu produkcyjnego Volkswagen w Bratysławie – po raz pierwszy!
  • Liczne dyskusje kuluarowe podczas kolacji integracyjnej

Patronat medialny nad projektem objęły media: Magazyn Top Logistyk, Magazynowanie i Dystrybucja, Magazyn Kaizen oraz portal logistyczny.com.

Więcej informacji: forumsur.nf.pl

Nowoczesna Firma S.A.