Godła Inwestor w Kapitał Ludzki przyznane!

Godła Inwestor w Kapitał Ludzki przyznane! nf.pl


Podczas uroczystej Gali, która towarzyszyła XIII edycji Kongresu Kadry poznaliśmy firmy, które dołączyły do grona Laureatów programu badawczo - certyfikacyjnego Inwestor w Kapitał Ludzki organizowanego przez Fundację Obserwatorium Zarządzania. Prestiżowe certyfikaty przyznawane są firmom, które prowadzą politykę kadrową na najwyższym poziomie.

Wyróżnione podmioty to organizacje, które w wyjątkowy sposób inwestują w rozwój swoich pracowników, dzięki czemu lepiej realizują swoje biznesowe cele. Wszystkich Laureatów Programu wyróżnia stałe podnoszenie poziomu zarządzania zasobami ludzkimi. Firmy i instytucje, które dołączyły do grona laureatów wykazały się wysokimi ocenami w dwóch uzupełniających się częściach badania: diagnozującym politykę personalną Human Development Index © oraz weryfikującą tę politykę na podstawie ocen pracowników Employee Assesment Index ©.

9 maja 2011 r. do grona Laureatów dołączyli:

Bank BPH S.A. Grupa GE Capital
BSH Sp. z o.o.
Ceramika Paradyż Sp. z o.o.
Com.40 Limited Sp. z o.o.
Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA
Michelin Polska S.A.
MS Services Sp. z o.o.
Nordea Bank Polska S.A.
Objectivity
Oticon Polska Production Sp. z o.o.
Qubus Hotel
ULTIMO spółka z o.o.

(kliknij obrazek aby go powiększyć)

Godło Inwestor w Kapitał Ludzki jest wyróżnikiem firm prowadzących najlepszą politykę ZZL – wyniki Laureatów w kluczowych wskaźnikach Kapitału Ludzkiego są znacząco wyższe niż średnia z innych polskich firm. Przyznanie certyfikatu to także opłacalna inwestycja – badania w ramach Programu potwierdzają silny związek kluczowych wskaźników Kapitału Ludzkiego z wydajnością pracowników oraz efektywnością organizacji.
- Nagroda IWL to dla nas duże wyróżnienie, szczególnie, że zostaje nam przyznane po raz kolejny, i to rok po roku! – mówi Cezary Mączka, wiceprezes Banku BPH, jednego z laureatów programu. - To podsumowanie naszej pracy wokół rozwoju i szkoleń oraz docenienie starań, jakie wkładamy w tworzenie efektywnych i ciekawych ofert szkoleniowych. Dla kandydatów na rynku pracy to znak, że warto wiązać się z naszą organizacją, gdyż rozwój pracowników to nasz priorytet – podkreśla.
Uczestnictwo w programie Inwestor w Kapitał Ludzki daje również możliwość  porównania się z innymi firmami – rosnąca liczba firm uczestniczących w badaniach certyfikacyjnych pozawala na uzyskiwanie coraz dokładniejszych porównań benchmarkingowych, które mogą przyczynić się do podniesienia efektywności działań rozwojowych.

Dla Laureatów Programu został przygotowany pakiet wsparcia marketingowego pochodzącego od Organizatora oraz Partnerów Programu, w tym również wyróżnianie ofert pracy nagrodzonych podmiotów dzięki współpracy z największymi polskimi portalami rekrutacyjnymi.

Patronami medialnymi Programu Inwestor w Kapitał Ludzki są: Gazeta Wyborcza dodatek Praca, GazetaPraca.pl, Newsweek, Forbes, Personel i Zarządzanie, Warsaw Business Journal, oraz HRM Zarządzanie Zasobami Ludzkimi


Więcej informacji >>>

Inwestor w Kapitał Ludzki