Integer.pl wzmacnia zespół eCommerce

Integer.pl wzmacnia zespół eCommerce nf.pl

Zespół mobilnego eCommerce grupy Integer.pl został wzmocniony o 3 osoby. Do team’u dołączyli: Julia Krysztofiak-Szopa, Arvind Juneja oraz Grzegorz Rusiecki.

Nowa załoga – na czele z Viren Bhandari – będzie odpowiedzialna za realizację pierwszego w Polsce projektu z branży usług internetowych, z wykorzystaniem posiadanej przez grupę infrastruktury teleinformatycznej i przedsięwzięć z zakresu mobilnych płatności, usług opartych o technologie GSM oraz Paczkomatów 24/7.

W celu realizacji nowego projektu grupa Integer.pl w lipcu br. włączyła w swoje struktury spółkę celową, która będzie działać w sektorze eCommerce. Wartość umowy wyniosła 2 mln zł, a uruchomienie nowego przedsięwzięcia planowane jest jeszcze na 2010 r.


 

Viren Bhandari
Pochodzi z Indii, w Polsce od 2001 roku, a w branży eCommerce od 2003. Prowadzi firmę Avanti i 9 sklepów internetowych. Sukces zawdzięcza niestandardowemu podejściu do e-marketingu i komunikacji z klientem, z wykorzystaniem kanałów mikroblogowych oraz testów konsumenckich. Jako pierwszy w Polsce popularyzował Social commerce na przykładzie flaktestów w mikroblogu Flaker.pl. Viren jest pomysłodawcą cyklu konferencji Shopcamp przeznaczonych dla właścicieli sklepów internetowych, dostawców eCommerce oraz osób zainteresowanych tematyką handlu internetowego. Informatyk, absolwent National Institute of Information Technology w New Delhi. Przed przyjazdem do Polski pracował m.in. w vCustomer dla MSN.

Julia Krysztofiak-Szopa
Przez ostatni rok związana z AdTaily, w którym budowała od podstaw społeczność użytkowników, tworzyła standardy community managementu i obsługi klienta.

Arvind Juneja
Pracował m.in. dla serwisu GoldenLine.pl, w którym przez blisko 4 lata zajmował stanowisko community managera. Uczestniczy w licznych spotkaniach branżowych, podczas których chętnie dzieli się swoją wiedzą – brał udział m.in. w pierwszej międzynarodowej konferencji dotyczącej community managementu czy spotkaniach poświęconych przedsiębiorczości technologicznej i aspektom jej rozwoju w Polsce i Europie – Aula.

Grzegorz Rusiecki
Zdobywał doświadczenie kierując projektami w portalach: INTERIA.PL  czy Onet.pl. Brał udział w realizacji projektów dla marek takich, jak: Fashion Magazine, Nestlé, Lexus Polska, National Geographic Polska, MTV Networks Polska czy RMF MAXXX. Aktualnie zarządza własnymi projektami e-commerce oraz doradza i projektuje w obszarach architektury informacji, usability i user experience.

integer.pl