Internet domowy bez limitu danych – jaki wybrać?

Internet domowy bez limitu danych – jaki wybrać? T-mobile

Nielimitowany internet domowy to dziś już standard, o czym można się przekonać, przeglądając oferty operatorów. Klienci T-mobile mogą skorzystać z oferty nielimitowanego internetu stacjonarnego i cieszyć się z surfowania po sieci z pełną prędkością.

Internet bez limitu danych – podstawowa oferta

Internet domowy 20 i 60 to dwie podstawowe opcje internetu stacjonarnego od T-Mobile. Co je łączy? Obie są dostępne w wersji bez limitu danych i przy zawarciu umowy na 24 miesiące. Prędkość internetu domowego 20 wynosi do 20 Mb/s, z kolei w wersji 60 – do 60 Mb/s. Obie opcje różnią się również kwotą abonamentu: za wolniejszy pakiet, klienci zapłacą 49 zł miesięcznie, za szybszy – 65 zł na miesiąc. Decydując się na którąś z powyższych opcji, klienci mogą do umowy dobrać wysokiej jakości router w atrakcyjnej cenie.

Nielimitowany internet domowy – abonament za złotówkę

Internet bez limitu danych w abonamencie za złotówkę? Czemu nie! Wybierając internet domowy 20 lub 60 w T-Mobile, klienci, przez pierwsze cztery miesiące, płacą za abonament 1 zł. Później, abonament wynosi, odpowiednio – 49 zł i 65 zł. Obie umowy są zawierane na okres 28 miesięcy. Do każdej z opcji, klient może dobrać nowoczesny router w korzystnej cenie. Więcej informacji na temat ofert nielimitowanego internetu dowowego w T-Mobile, można znaleźć na tej stronie: http://www.t-mobile.pl/pl/tmobile1-internet-domowy?internet.

W każdej z zaprezentowanych ofert internetu stacjonarnego, klienci mogą skorzystać z dodatkowej promocji. Jeśli dokupią dodatkową ofertę T-Mobile bez limitu, z telefonem lub bez, zyskają nawet 15 zł zniżki na dokupiony abonament.

Internet domowy bez limitu – urządzenia do wyboru

Do komfortowego korzystania z nielimitowanego internetu domowego niezbędny jest odpowiedniej klasy router. W ofercie T-Mobile, klienci mają do wyboru dwa urządzenia: Huawei B529 i Huawei B525. Czym się charakteryzują i jakie możliwości stwarzają użytkownikom?

  • Możliwość pobierania danych z prędkością do 300 Mb/s
  • 2 złącza zewnętrznej anteny
  • 1 port LAN/ WLAN
  • Możliwość konfiguracji przez przeglądarkę www
  • Możliwość obsługi do 64 użytkowników, za pośrednictwem połączenia Wi-Fi

Routery do domowego internetu pozwalają korzystać z sieci szybko i wygodnie. Nawet jeśli w tym samym czasie, wiele urządzeń jest połączonych z internetem, nie ma to wpływu na jakość i płynność połączenia.