Inwestuj w rozwój pracowników i zostań pożądanym pracodawcą.

Inwestuj w rozwój pracowników i zostań pożądanym pracodawcą. nf.pl

Inwestycje w kapitał ludzki mogą zwrócić się wcześniej niż niejeden menedżer mógłby się spodziewać. Stworzenie przyjaznego miejsca pracy ułatwia też prowadzenie skutecznej rekrutacji i pozyskanie nowych talentów do organizacji. Wszystkie firmy dbające o wizerunek pożądanego pracodawcy zapraszamy do Programu Inwestor w Kapitał Ludzki.

Program przeznaczony jest dla wszystkich firm i instytucji oraz oddziałów/filii koncernów działających na terenie Polski, które w sposób odpowiedzialny myślą o rozwoju kompetencji swoich pracowników a poprzez to całej organizacji. Jego założeniem jest pomoc organizacjom w weryfikacji i podnoszeniu standardów zarządzania zasobami ludzkimi. Zgłoszenia do badania można przesyłać na bieżąco, a organizacjom, które pomyślnie przejdą proces audytu, zostaną przyznane Godła Inwestor w Kapitał Ludzki. Uroczystość wręczenia będzie miała miejsce w czasie Gali towarzyszącej najbardziej prestiżowemu wydarzeniu w branży HR – Kongresowi Kadry, które odbędzie się 26 kwietnia 2010 w Warszawie w Hotelu Sheraton.

Zostań Laureatem i zyskaj najlepszych pracowników!

Program Inwestor w Kapitał Ludzki to również okazja do wyróżnienia się na rynku rekrutacyjnym poprzez budowanie wizerunku pożądanego pracodawcy (Employer Branding) i powiększenia grona wartościowych kandydatów do pracy. Potwierdzają to doświadczenia naszych laureatów:

Grażyna Iwańska, Dyrektor Departamentu Kadr, DZ BANK Polska S.A.: „Udział w Programie IWKL dał nam niepowtarzalną okazję do porównania się z najlepszymi firmami w Polsce w zakresie działań rozwoju kapitału ludzkiego, szczególnie w czasie kryzysu. Przyznanie nam Godła IWKL spowodowało, iż staliśmy się atrakcyjnym pracodawcą na rynku pracy, czemu wyraz daje duże zainteresowanie ze strony potencjalnych kandydatów do pracy.

Wizerunek pożądanego pracodawcy przyciągnie nowych pracowników dużo skuteczniej niż tradycyjne kanały rekrutacji. Przekonaj się sam – zdobądź przewagę na rynku rekrutacyjnym i dołącz do prestiżowego grona pracodawców inwestujących w kapitał ludzki!

Odwiedź stronę internetową programu i zapoznaj się z ofertą.

eduTRENDS