itelligence wdraża środowisko wirtualne w Strauss Cafe Poland

itelligence wdraża środowisko wirtualne w Strauss Cafe Poland nf.pl

itelligence zbudowało dla Strauss Cafe środowisko wirtualne oparte o technologię VMWare vSphere 4. Środowisko wirtualne pozwoli Strauss Cafe obniżyć koszty utrzymania infrastruktury informatycznej, a jednocześnie podniesie bezpieczeństwo i dostępność systemów IT.

- Współpracując przy tym projekcie z itelligence, miałem duże poczucie komfortu. Po pierwsze dlatego, że udało nam się połączyć to, co zwykle jest nieosiągalne – większe oszczędności i wyższe bezpieczeństwo oraz niezawodność rozwiązań. Po drugie, sposób prowadzenia projektu był bardzo profesjonalny. Od początku do końca byłem regularnie i precyzyjnie informowany o stopniu zaawansowania prac, a całość odbyła się zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. – mówi Adrian Kurlit, IT Manager w Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Wirtualne środowisko w Strauss Cafe opiera się o serwery Dell PowerEdge R710, technologię VMWare VSphere 4 wraz z centrum nadzorowania klastrów Virtual vCenter. Platforma sprzętowa obsługuje m.in. pocztę elektroniczną, serwery plików i wydruków, kontrolery domeny oraz aplikacje biznesowe do zarządzania przedsiębiorstwem.

Joanna Mróz itelligence Sp.z.o.o. Tarnowo Podgórne