Jubileszowy Kongres Kadry zakończony

Jubileszowy Kongres Kadry zakończony nf.pl

W dniach 26-28 października 2009 r. w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbył się X Jubileuszowy Kongres Kadry zorganizowany przez Nowoczesną Firmę i Fundację Obserwatorium Zarządzania. Projekt realizowano pod hasłem: „Od tradycji – przez doświadczenie – ku nowym rozwiązaniom”.


Podczas Kongresu zaprezentowano najlepsze praktyki, doświadczenia i rozwiązania, które w ostatnich latach znacząco wpłynęły na profesjonalizację branży HR. W Kongresie udział wzięło ponad 100 prelegentów, w tym 10 ekspertów międzynarodowych, m.in. pani Rajitę Kulkarni - bankier CitiGroup w Indiach, Head for Training and Customer Advocacy na Azję i Pacyfik. Zaproszeni Eksperci odpowiedali na pytania związane z obszarem zarządzania ludźmi w organizacjach. „Niezwykle aktualnymi tematami w czasach zmian gospodarczych były zagadnienia związane ze skutecznym identyfikowaniem i utrzymywaniem kluczowych dla firmy pracowników” – mówi Dyrektor Projektów Edukacyjnych Nowoczesnej Firmy, Monika Nowacka-Sahin.  W trakcie dwudniowego spotkania praktycy zaprezentowali 33 studia przypadków zrealizowane przez m.in. takie firmy jak: Lyreco Polska SA, Eli Lilly SA, Oriflame Poland, Novo Nordisk Pharma, Alior Bank SA. Podczas Kongresu wystąpili również eksperci z firm związanych z szeroko pojętym HR, którzy prowadzili panele eksperckie i panele dyskusyjne.
Jubileuszowemu Kongresowi Kadry towarzyszyło II Expo Nowoczesna Firma – ekskluzywna wystawa dostawców usług w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Podczas Expo Uczestnicy mieli możliwość odwiedzenia ponad 60 stoisk wystawców i udziału w blisko 20 wykładach towarzyszących Expo, odbywających się równolegle do wystąpień w ramach Kongresu.

W Kongresie & Expo Nowoczesna Firma uczestniczyło łącznie ponad 1600 osób, co stworzyło doskonałą okazję do zapoznania się z aktualnymi tematami w obszarze HR, wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów zawodowych. Pierwszego dnia Kongresu, wieczorem, tradycyjnie odbył się Bankiet Kongresu Kadry oraz Gala Programu Inwestor w Kapitał Ludzki, podczas której wręczono certyfikaty jego laureatom.

Nagrania wideo i zdjęcia z poszczególnych wystąpień będą w najbliższym czasie dostępne dla dziennikarzy akredytowanych na Kongres. Zapraszamy na profil Nowoczesnej Firmy na Facebook dostępny pod adresem: http://www.facebook.com/pages/Warszawa/Nowoczesna-Firma/177469446936?ref=ts

Nowoczesna Firma S.A.