Kalifornijski sen, czyli luksusowe wakacje w USA w hotelu Sofitel

Kalifornijski sen, czyli luksusowe wakacje w USA w hotelu Sofitel Accor

Wyjazd do Stanów Zjednoczonych i poznanie tamtejszej kultury to marzenie wielu osób. Ameryka – choć daleko jej do Tajlandii czy krajów afrykańskich – wciąż jest dla nas bardzo egzotyczna i kusi na każdym kroku.

A skoro już spełniać marzenia, to warto zrobić to w luksusowych warunkach! Dzięki temu naprawdę trudno będzie zapomnieć tę przygodę.

Kalifornia kojarzy się przede wszystkim z legendą Hollywood – miejscem, gdzie powstają największe dzieła kinematografii. Ale to przecież nie wszystko! Ten trzeci co do wielkości (po Alasce i Teksasie) stan ma do zaoferowania znacznie więcej. Warto zatem znaleźć idealne zakwaterowanie, gdzie po zwiedzeniu wszystkiego, co zobaczyć należy, będziesz pławić się w błogiej ciszy i hotelowych luksusach. Takim miejscem jest wyjątkowy i bardzo charakterystyczny hotel Sofitel San Fracisco Bay.

San Francisco – rozbudź swoje marzenia

Miasto rozsławione dzięki Pełnej chacie – kultowemu serialowi lat 90. – co roku przyciąga tysiące turystów. Położone na półwyspie, otoczone przez Ocean Spokojny, zatokę San Francisco oraz cieśninę Golden Gate – czego chcieć więcej? Takiego klimatu i tylu niespotykanych atrakcji nie doświadczysz w żadnym innym miejscu.

Podobne artykuły:

Jednym z symboli miasta jest oczywiście most Golden Gate – wiszący, czerwony, łączący San Francisco z hrabstwem Marin. Od 1937 roku przejechały nim prawdopodobnie ok. 2 miliardy pojazdów, co jest nie lada wynikiem. W San Francisco zwiedzających kusi też historia więzienia Alcatraz oraz fabryka czekolady Ghirardelli. Znajdziesz tam również popularną chińską dzielnicę – Chinatown. Infrastruktura i znane dzięki popkulturze miejsca to jednak nie wszystko. San Francisco to także zapierająca dech w piersiach linia wybrzeża, strome wzgórza oraz mieszanina stylów architektonicznych. Każdy – od fanów stylu wiktoriańskiego po postmodernistów – znajdzie tam coś dla siebie.

Sofitel San Francisco Bay – hotelarska perła w Kalifornii

Kalifornijskie miasto jest także częścią obszaru metropolitalnego San Francisco Bay Area,  gdzie mieszka ponad 7 milionów ludzi! Nic dziwnego, że to właśnie tam mieści się jeden z najbardziej luksusowych hoteli firmy AccorHotels.

– Na pierwszy rzut oka jest to jeden z wielu naszych hoteli. Jednak cztery gwiazdki, wiele dostępnych atrakcji oraz rosnąca liczba zadowolonych klientów świadczą o wysokiej jakości naszych usług. Wielokrotnie pojawiają się słowa uznania dotyczące lokalizacji – tuż obok jeziora Redwood – jak widać miejsce ma znaczenie! – mówi o jednym z najbardziej luksusowych hoteli w Kalifornii pracownik firmy AccorHotels.

Luksusowe miejsce dostosowane do potrzeb każdego klienta

4 gwiazdki, 421 pokoi, 10 minut do lotniska, zewnętrzny ogrzewany basen, korty tenisowe, centrum fitness – to tylko kilka z wielu udogodnień, które oferuje swoim klientom kalifornijski Sofitel. Dodatkową atrakcją jest z pewnością kino znajdujące się w budynku hotelu.

Podobne artykuły:

W tak długą podróż warto zabrać ze sobą swoich czworonożnych pupilów. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy okazuje się, że wybrany przez Ciebie hotel nie przyjmuje zwierząt. W Sofitelu San Francisco Bay nie ma tego problemu! To naprawdę dobra wiadomość dla tych, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi ulubieńcami.

Sofitel San Francisco – serce biznesu

Hotel Sofitel zapewnia sale konferencyjne, szkoleniowe i teatralne. Gości przywita portier, concierge oraz obsługa hotelu mówiąca w 7 najpopularniejszych językach świata. Sofitel San Francisco to miejsce stworzone do branżowych spotkań biznesowych: profesjonalna pomoc hotelowa, eleganckie sale z niezbędnym wyposażeniem oraz Internet na terenie całego hotelu – czego chcieć więcej?

Kalifornia – połącz przyjemne z pożytecznym

Pamiętaj, że klimat Kalifornii sprzyja otwartości. To bardzo przydatne podczas załatwiania ważnych spraw, a także podczas (nie)zwykłego odpoczynku od codzienności. Daj się ponieść Stanom Zjednoczonym!