Kolekcja BMW Sauber F1 Team 2009 już w sprzedaży!

Kolekcja BMW Sauber F1 Team 2009 już w sprzedaży! nf.pl

Najnowszą kolekcję BMW Sauber F1 Team można już kupić w sklepie internetowym www.bmw-shop.pl. Są tam dostępne wszystkie aktualne modele na 2009 rok ubrań, butów, toreb, okularów przeciwsłonecznych czy innych akcesoriów będących obiektem pożądania nie tylko fanów F1. To jedyny oficjalny internetowy sklep BMW z tą kolekcją w Polsce, który prowadzi dealer tej marki Inchcape Motor. Firma zaprasza również do współpracy agencje reklamowe, PR, biura podróży i inne instytucje.

Najnowsza kolekcja BMW Sauber F1 Team to fascynująca podróż do świata Formuły 1. Nie jest istotne czy jesteś kobietą, mężczyzną, amatorem, ekspertem, czy zagorzałym fanem Roberta Kubicy, Formuły 1 czy BMW. Każdy znajdzie coś dla siebie, mając szansę poczuć atmosferę tego najpopularniejszego sportu motorowego na świecie.

Zaprojektowana przez stylistów kolekcja o dynamicznej linii wykonana jest z najwyższej jakości tkanin i materiałów, charakteryzuje się dbałością o każdy detal, precyzyjnymi wykończeniami i krojem zgodnym z najnowszymi trendami. Z tak szerokim wachlarzem sportowych ubrań i akcesoriów można spokojnie zająć pole position w Grand Prix stylu na torze F1. Dzień wyścigu Roberta Kubicy w barwach BMW Sauber F1 Team to przecież dla fanów sportu i motoryzacji jeden z najważniejszych dni tygodnia.

W kolekcji 2009 czuć również dynamikę i energię wyścigów. To wygoda i styl najwyższej klasy, bo Formuła 1 to tak naprawdę więcej niż sam sport, to esencja wyścigów i ambicji zwycięstwa. Nic więc dziwnego, że kolekcja ubrań i akcesoriów zawsze towarzyszy fanom zespołu BMW i wyścigów Formuły 1.

Kolekcja zawiera ubrania męskie, damskie, a także modele dla młodszych fanów: młodzieży i dzieci. Przez stronę można zamówić kurtki, bluzy, t-shirty, koszulki polo, spodnie i krótkie spodenki, spódnice i sukienki, a także buty, torby i okulary przeciwsłoneczne. Kolorystyka – to oczywiście barwy zespołu – granat, biel, elementy czerwieni i czerni.

Kolekcję BMW Sauber F1 Team można zamówić w specjalnym sklepie internetowym dostępnym pod adresem www.bmw-shop.pl. Sklep prowadzi Inchcape Motor – dealer BMW. Inchcape Motor to największy, niezależny koncern motoryzacyjny. Na świecie sprzedaje 1 samochód, co 2 minuty. Działa w 25 krajach, reprezentując 18 marek samochodowych. W Polsce jest obecny jako dealer marek BMW i MINI, prowadzi salony w Warszawie i Wrocławiu. Na wiosnę otworzy w Warszawie największy salon BMW w Polsce.


Sylwia Schneider imedia PR