Kolorowy minimalizm, czyli przepis na aranżację wnętrz z kolekcją Possi Light

Kolorowy minimalizm, czyli przepis na aranżację wnętrz z kolekcją Possi Light Black Red White

Urządzenie oryginalnego salonu lub sypialni może być łatwe i przyjemne, prawie tak jak zabawa klockami. Wyobraź sobie, że tym razem zamiast nich masz do dyspozycji modułowe meble, które pozwalają stworzyć nieskończoną liczbę nowoczesnych aranżacji.

Prostota, piękno, funkcjonalność i niepowtarzalność – tak w skrócie można zdefiniować styl minimalistyczny, który zagościł się na dobre w wielu polskich mieszkaniach.

Zastanawiasz się nad wykorzystaniem tej estetyki w swoim domu, a jednocześnie szukasz oryginalnych rozwiązań? Nie musisz iść na wnętrzarski kompromis. Z kolekcją mebli modułowych Possi Light stworzysz modny wystrój Twojej przestrzeni.

Minimalistyczne meble – wielki efekt

Aranżację w stylu minimalistycznym łatwo wykreować dzięki odpowiednim meblom. Geometryczne kształty, proste nóżki, zaokrąglone brzegi drzwiczek i szuflad, nowoczesne materiały – słowem: meble, które dają wrażenie lekkości i nie przytłaczają wnętrza.

W minimalizmie mniej znaczy więcej, ale nie pod względem możliwości! Wybierz oszczędne w zdobieniach meble modułowe, a dzięki prostocie ich kształtów łatwo stworzysz różne konfiguracje wyposażenia. Jak to zrobić? Poznaj najnowszą kolekcję Possi Light, która składa się z 58 funkcjonalnych modułów, 40 kolorów frontów, 3 kolorów korpusów i innych elementów. Dzięki niej zyskasz nie kilka czy kilkanaście, ale miliony możliwości aranżacyjnych! 

Jak spotęgować lekkość przestrzeni? Wykorzystaj przestrzenie między różnymi elementami aranżacji – w ten sposób szafki, witryny i półki z kolekcji Possi Light sprawiają wrażanie lekko unoszących się na ścianach.

BRW, kolekcja Possi Light Black Red White

Black Red White, szafki i szafka RTV z kolekcji Possi Light

Minimalizm wyróżnia się stonowanymi barwami takimi jak biele, szarości czy beże. Z meblami Possi Light możesz iść o krok dalej. Masz możliwość zabawy także innymi kolorami – czerwienią, czernią, błękitem, bakłażanowym fioletem czy pomarańczowym.

BRW, kolekcja Possi Ligh Black Red White

Black Red White, szafki i szafka RTV z kolekcji Possi Light

Akcesoria – im mniej, tym lepiej

Minimalizm we wnętrzach opiera się na jak najmniejszej liczbie dodatków, a jeżeli już pojawiają się jakieś akcesoria – najczęściej są bardziej praktyczne niż dekoracyjne. Jednak wcale nie musisz sztywno trzymać się tych zaleceń. Ceramiczny wazon lub świecznik mogą z powodzeniem uzupełnić aranżację wnętrza. Pamiętaj jednak o tym, by nie przeładować przestrzeni, która powinna być uporządkowana.

BRW, kolekcja Possi Light Black Red White

Black Red White, szafka RTV z kolekcji Possi Light

Minimalizm według Possi Light to:

  • nieskończone możliwości aranżacji
  • proste, geometryczne formy
  • brak zbędnych ozdób
  • funkcjonalność
  • wysoka jakość
  • atrakcyjne kolory
  • indywidualizm
  • nowoczesne materiały.

Zobacz wyjątkową kolekcję mebli modułowych Possi Light od Black Red White i twórz swoje wymarzone wnętrza.