Konferencja Project & Analysis Management Summit

Konferencja Project & Analysis Management Summit nf.pl

W dniach 13-14 czerwca 2013 w Krakowie odbędzie się wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich sympatyków zarządzania projektami oraz analizy biznesowej, kierowników projektu, analityków, managerów, oraz osób, które na co dzień mają do czynienia z pracą projektową.

Konferencja Project & Analysis Management Summit, którą wspólnie organizują: krakowski oddział Project Management Institute oraz International Institute of Bussines Analysis to możliwość spotkania z ekspertami z całej Europy, uczestniczenia w inspirujących dyskusjach, warsztatach, wymiany wiedzy i doświadczeń, a także perspektywa nawiązania nowych kontaktów zawodowych.

Organizatorzy konferencji, oprócz pokazania synergii pomiędzy pracą project managerów i analityków biznesowych, stawiają sobie za cel przedstawienie uczestnikom zagadnień i studiów przypadków obejmujących najlepsze praktyki związane z zarządzaniem projektami i interakcjami jakie zachodzą w każdym zespole projektowym, metodyki zwinne.

Wydarzenie to ma charakter międzynarodowy, a swój udział potwierdzili już między innymi prelegenci z Holandii, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Szwecji i Niemiec, a wśród ekspertów z Polski nie zabraknie przedstawicieli związanych z zarządzaniem projektami i analizą biznesową z takich firm jak Microsoft, Allegro czy też projektem Euro 2012. Bez wątpienia dużym wydarzeniem dla miłośników metodyk zwinnych i nie tylko, będzie wystąpienie jednego z twórców Agile Manifesto – już pierwszego dnia konferencji o znaczeniu zaangażowania klienta w projek opowie Arie van Bennekum. Dla uczestników konferencji będzie to zapewne doskonały wstęp do dalszego poszukiwania odpowiedzi na pytania związane z codzienną pracą, usystematyzowanie i zweryfikowanie wiedzy z tego zakresu.

Nie bez znaczenia pozostaje lokalizacja, w której odbędzie się wydarzenie – duży kompleks konferencyjny, położony w sercu krakowskiego Kazimierza, stworzony w miejscu, gdzie mieściła się zabytkowa zajezdnia tramwajowa, to miejsce z duszą i historią, które sprzyja nawiązywaniu kontaktu i inspirującej dyskusji w atmosferze niewymuszonego luzu. Unikalne drewniane „beczki”, w których uczestnicy będą mieli możliwość zadania pytań i porozmawiania z prelegentami po ich wystąpieniach, to tylko jedna z wielu zalet Starej zajezdni.

Ilość miejsc na konferencję jest ograniczona, wcześniejsze dokonanie rezerwacji wiąże się ze sporą zniżką, a dla członków PMI i IIBA przewidziane są dodatkowe rabaty, warto więc już dziś zarejestrować się na stronie www.pamsummit.com, aby w połowie czerwca spędzić dwa dni w doborowym towarzystwie ekspertów z całej Europy.