Kruger&Matz chce podbić światowe rynki

Kruger&Matz chce podbić światowe rynki Kruger&Matz

Kruger&Matz to marka specjalizująca się w produkcji urządzeń mobilnych oraz sprzętu audio. W 2013r. firma poszerzyła swój asortyment wprowadzając trzy modele smartfonów MOVE, LIVE oraz MIST.

Producent deklaruje, że chce w samym 4. kwartale sprzedać 50 tys. szt. smarfonów, z czego 20 tys. poza granicami kraju. Polska firma odnotowała ponad 5-krotny wzrost sprzedaży w stosunku do ubiegłego roku.

Firma Kruger&Matz w szybkim czasie stała się rozpoznawalna i doceniana na polskim rynku. K&M skoncentrowana dotąd na produktach audio i komforcie odbiorców muzyki, postanowiła ułatwić swoim klientom coś znacznie szerszego − komunikację. Polska marka postawiła na wysokiej jakości urządzenia mobilne w przystępnej cenie i tym ujęła swoich klientów. W tym przypadku możemy stwierdzić, że mniej znaczy więcej.

- Za cenę ok. 700 zł możemy stać się posiadaczami smartfona, niczym nie odbiegającego od standardów urządzeń dostępnych obecnie na rynku za dużo wyższą cenę. To już nie cena świadczy o jakości, ale uczciwość producentów marki wobec swoich klientów – podkreśla Michał Leszek, dyrektor ds. marketingu marki Kruger&Matz.

Podobne artykuły:

Kruger&Matz jest marką wywodzącą się z sektora sprzętu audio, ale wraz z rozwojem firmy i zainteresowaniu konsumentów nowymi produktami, stara się rozwijać również portfolio swojej marki. W samym 2013r. Kruger&Matz poszerzył swoją ofertę o nowe tablety oraz smartfony. Dzięki temu, marka podbiła polski rynek branży nowych technologii, trafiając swoimi produktami w gust klientów. Urządzenia te odpowiadają na zróżnicowane potrzeby klientów stawiających na wysoką jakość i nowoczesny design w optymalnej cenie.

- Stale analizujemy rynek i słuchamy tego, co mówią nasi klienci. W przyszłości firma Kruger&Matz planuje rozszerzyć sprzedaż i produkcje o nowy sektor – telewizory i komputery. Kruger&Matz pragnie powtórzyć sukces, jaki osiąga właśnie w Polsce i podbić rynki zagraniczne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z popularności produktów Kruger&Matz oraz pozytywnej ich oceny przez użytkowników. Liczymy na to, że tylko w czwartym kwartale sprzedaż smartfonów wyniesie ok. 50 tys. szt. z czego ok. 20 tys. poza granicami kraju – dodaje Michał Leszek.

Produkty Kruger&Matz, poza Polską, można spotkać obecnie w wielu krajach świata, m.in w Niemczech, Holandii, Belgii, Czachach , Słowacji, Ukrainie, Węgrzech, Rumunii i Bułgarii. 

Podobne artykuły:

red.