Międzynarodowa Konferencja Lean Management

Międzynarodowa Konferencja Lean Management nf.pl

W dniach 11-13 czerwca 2013 r. już po raz trzynasty odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Lean Management. Do Wrocławia przyjadą najwięksi, światowej klasy praktycy i specjaliści w dziedzinie zarządzania.

Organizowana przez Lean Enterprise Institute Polska doroczna Konferencja Lean Management jest najbardziej profesjonalną imprezą tego typu w Europie Środkowo – Wschodniej. Stanowi doskonałą okazję do zdobycia najnowszej wiedzy niezbędnej dla poprawy efektywności przedsiębiorstw produkcyjnych i organizacji usługowych. W tym roku po raz pierwszy w programie znajdą się sesje wyraźnie zaadresowane do najwyższej kadry zarządzającej - prezesów i dyrektorów.

XIII Konferencja Lean Management to niepowtarzalna okazja, aby posłuchać wybitnych autorytetów w dziedzinie Lean Management, wystąpią m.in.:

Arthur Byrne – w ciągu ostatnich 30 lat, piastując najwyższe stanowiska zarządcze przeprowadził niezwykle skuteczne transformacje Lean w ponad 30 przedsiębiorstwach w 14 krajach, a swoje doświadczenia spisał w słynnej już książce „Lean Turnaround” wydanej jesienią 2012 roku

James Franz – swoje ponad 25-letnie doświadczenie z Lean w branży produkcyjnej m.in. z Toyoty i Forda przedstawił w doskonałej książce „The Toyota Way to Continuous Improvement”. Wraz z Prof. Jeffreyem Likerem jest założycielem Toyota Way Academy

Drew Locher – doświadczony trener Lean, który od lat współpracuje z przedsiębiorstwami z branż usługowej i produkcyjnej i jest autorem znakomitych książek o tematyce Lean

Mike Orzen – jeden z niewielu na świecie wybitnych specjalistów z dziedziny Lean IT. Wykładowca The Shingo Prize oraz Lean Enterprise Institute. Współautor nagrodzonej książki „Lean IT”.

Goście specjalni wystąpią nie tylko w sesji plenarnej Konferencji, ale także poprowadzą seminaria tematyczne poświęcone najistotniejszym kwestiom zarządzania i przewodzenia wg zasad Lean.

Istotną częścią Konferencji będzie sesja studiów przypadków popołudniu w drugim dniu obrad. Swoją wiedzą podzielą się przedstawiciele najwyższego kierownictwa przedsiębiorstw stosujących zasady Lean Management.

Udział w trzecim dniu Konferencji jest opcjonalny. Uczestnicy będą mogli wybrać całodniowe, praktyczne warsztaty prowadzone przez światowej klasy specjalistów lub wycieczki do zakładów produkcyjnych m.in. do wałbrzyskiej fabryki Toyoty.

Zachęcamy do obejrzenia zapowiedzi filmowej konferencji zobacz video

Szczegółowy program oraz zapisy na www.lean.org.pl

Kontakt: konferencja@lean.org.pl