#MPR#E-learning – nowe perspektywy zdobywania wiedzy?

#MPR#E-learning – nowe perspektywy zdobywania wiedzy? nf.pl

Czy na nowe technologie w szkoleniach stać tylko duże firmy? Jaką rolę powinien odgrywać HR- owiec wprowadzając e-learning w swojej organizacji? Czy opłaca się używać niestandardowych technik w procesach szkoleniowych? I jak to efektywnie robić?

E-learning, czyli nauczanie na odległość jest jedną z najnowocześniejszych metod przekazywania wiedzy. Coraz częściej jest uważany za lepszą formę kształcenia niż standardowe szkolenie. Pozwala na ukończenie kursu a nawet studiów bez konieczności fizycznej obecności w sali wykładowej. Firma ma więc możliwość przeszkolenia dużej liczby pracowników w zakresie danej tematyki w krótkim czasie bez większych nakładów finansowych.

Działy szkoleń potrzebują rzetelnej i praktycznej wiedzy aby wykorzystywać e-learning z maksymalną korzyścią dla organizacji. Dowiedz się jak to zrobić!

Zapraszamy Państwa do udziału w warsztacie E-learning i nowe technologie w szkoleniach, który odbędzie się 7-8 sierpnia, w ramach Programu Profesjonalny Menedżer Szkoleń

Warsztaty PMS bazują na podejściu maksymalnie narzędziowym i praktycznym, a treści znajdują swoje odniesienie do wymogów kompetencyjnych określonych w amerykańskich standardach, opracowanych przez ASTD (American Society for Training and Development), największą organizację profesjonalistów z obszaru szkoleń i rozwoju na świecie.

Więcej informacji o projekcie i dostępnych warsztatach na stronie: http://pms.nf.pl


2C Consulting Sp. z o. o.