#MPR#imedia PR dla Techno-Bau i Bauking

#MPR#imedia PR dla Techno-Bau i Bauking nf.pl

imedia PR pdpisała umowę z firmą Techno-Bau, importerem materiałów budowlanych z Niemiec i wyłącznym partnerem na polskim rynku jednego z największych niemieckich koncernów budowlanych – grupy Bauking.

Agencja jest odpowiedzialna za opracowanie strategii komunikacyjnej dla Techno-Bau i wchodzącej na polski rynek grupy Bauking. Do obowiązków agencji należy również obsługa Public Relations oraz stałe doradztwo i prowadzenie projektów z zakresu zintegrowanego marketingu.

„W ramach współpracy rozpoczniemy proces kreowania wizerunku obu marek, zwłaszcza Techno-Bau jako importera najwyższej jakości niemieckich materiałów budowlanych na rynek Polski. Skupiać się będziemy również na działaniach produktowych zarówno dla Techno-Bau jak i niemieckiej grupy Bauking” – mówi Barbara Pijanowska – dyrektor generalny imedia PR.

Obie firmy, to pierwsi Klienci agencji z branży budowlanej. Techno – Bau importuje do Polski materiały budowlane produkowane na rynek niemiecki, a to oznacza doskonałą jakość, przy zachowaniu polskich cen. Jest kompleksowym dostawcą między innymi dla developerów, składów budowlanych, jak i Klientów indywidualnych. Jest też również wyłącznym partnerem w Polsce niemieckiej grupy Bauking i wchodzącej w jej skład spółki Bauking – Kapella.

Dodatkowe informacje:
Sylwia Schneider imedia PR agencja skutecznej komunikacji e-mail:s.schneider@imediapr.pl www.imediapr.pl

Sylwia Schneider