#MPR#SelectOne – otwiera oddział w Katowicach.

#MPR#SelectOne – otwiera oddział w Katowicach. nf.pl

Jesienią bieżącego roku będzie miało miejsce otwarcie oddziału firmy HPR Group Sp.z.o.o. Nowa placówka powstanie na terenie Śląska, w samym centrum Katowic. W zakres usług firmy będzie wchodziła rekrutacja, oraz szeroki wachlarz szkoleń, a także doradztwo w zakresie rozwiązań HRM.

Selecttraining wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów stworzyło grafik szkoleń otwartych, dzięki którym będzie można doskonalić umiejętności osobiste; zarządzanie, HR a także, co jest nowością: zarządzanie produkcją oraz logistyką. Na ulicy Jordana znajdują się dwie, doskonale wyposażone, nowoczesne sale, przystosowane do prowadzenia szkoleń.

- Nasza firma działa z dużymi sukcesami na rynku mazowieckim. Przenosząc pozytywne doświadczenia z Warszawy, stworzyliśmy biuro w Katowicach. Docierały do nas głosy o zapotrzebowaniu na profesjonalną firmę mającą w swojej ofercie kompleksowe rozwiązania z dziedziny HR również na terenie Śląska – mówi Izabela Kluzek, członek zarządu HPR Group Sp. z.o.o.

Oferta firmy została skierowana do Klientów z Dolnego i Górnego Śląska, ale także z Małopolski i Podkarpacia. Szczegółowy program szkoleń otwartych, które proponuje firma można znaleźć na stronie www.selectone.com.pl.


HPR Group Sp. z o.o. SelectOne Sp.k.