Najwięksi i warci naśladowania - poznaj ich doświadczenia

Najwięksi i warci naśladowania - poznaj ich doświadczenia nf.pl

Kongres Kadry to spotkanie menedżerów zarządzających ludźmi w firmie. Interesujące wystąpienia, ciekawe studia przypadków, uznani eksperci i światowej sławy prelegenci przyciągają na Kongres liczne grono prezesów, członków zarządu, dyrektorów i specjalistów personalnych już od 2005 roku. Kongres Kadry to zdecydowanie największe wydarzenie w branży HR w Polsce.

 

Wiosenna edycja to ponad 60 prelekcji. W trakcie sesji plenarnych odbęda się prelekcje zaproszonych gości z zagranicy – wśród prelegentów – David Pardey - Senior Manager, Head of Research & Policy Institute of Leadership & Management oraz Gilles Gambade  - Vice Presidend Standard European Mentoring & Coaching Council.

Pobierz program Kongesu Kadry


W trakcie sesji plenarnych uczestnicy poznają Mateusza Kusznierewicza – mistrza olimpijskiego, najlepszego polskiego żeglarza XX wieku. „Cała moja kariera olimpijska przebiegała według wcześniej obranej strategii i oparta jest na konsekwencji w pracy i treningu. W trakcie sesji powiem, jak wielką siłą jest motywacja w dążeniu do wyznaczonego celu i jak pasja pomaga w realizacji marzeń” – tak zachęca potencjalnych uczestników swojego wystąpienia Mateusz Kusznierewicz.

 

Drugiego dnia Kongresu uczestników czeka też uczta biznesowo-muzyczna. Szymon Kudła z gościem specjalnym Włodzimierzem Nahornym – wybitnym muzykiem jazzowym – opowie o improwizacji w jazzie i biznesie. Włodzimierz Nahorny zagra specjalnie dla uczestników Kongresu.

Kongres Kadry to przede wszystkim praktyczne studia przypadków prezentowane przez menedżerów personalnych z największych firm polskich i przedstawicielstw zagranicznych korporacji. Wśród znanych marek między innymi: International Paper, ING Bank Śląski, Jeronimo Martins Polska, Orange Polska, Nowy Styl, IKEA, Provident, Carlsberg, SKOK, KGHM Polska Miedź, PwC, Alior Bank, Cemex Polska, Grupa Azoty, Grupa Żywiec  i wiele innych. W wiosennej edycji swoje case study przedstawią też przedstawiciele administracji publicznej: KPRM, KRUS, UKE, GUS i Mazowiecki Urząd Wojewódzki.

 

Wśród tematów prezentowanych na kongresie znajdą się kwestie związane z  restrukturyzacją, organizacjami pracowniczymi, mobilnością międzynarodową pracowników, zarządzaniem różnorodnością – w tym pracownikami niepełnosprawnymi, zaangażowaniem, zarządzaniem talentami, kształtowaniem systemów wynagrodzeń, wzrostem efektywności i produktywności i wiele innych.

 

Trzeciego dnia Kongresu odbędą się cztery równoległe warsztaty.

 

Więcej informacji na stronie kongreskadry.pl

 

 

Nowoczesna Firma S.A.