Nie masz miejsca na zmywarkę? Z Candy to nie problem!

Nie masz miejsca na zmywarkę? Z Candy to nie problem! Candy

Zmywarka to sposób na duże oszczędności. Dzięki niej możesz również uniknąć wykonywania raczej nielubianej czynności. Same korzyści! Co jednak zrobić, gdy w małej kuchni lub w aneksie kuchennym po prostu brakuje na nią miejsca?

Zrezygnować? Oczywiście, że nie! Z pomocą przychodzi marka Candy. 

Niezależnie od tego, czy urządzasz domek nad morzem, masz małe mieszkanie, czy po prostu mieszkasz sam, przyda Ci się zmywarka. Teraz dzięki włoskiej marce Candy Twoje życie przejdzie rewolucję. Wyjątkowe modele zmywarek w ofercie firmy rozwiązują wszelkie problemy metrażowe – już zawsze znajdzie się w Twojej kuchni miejsce na zmywarkę i… nie tylko. To doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla singli lub par, które zmywają znacznie rzadziej, ale też nie chcą tracić czasu przy brudnych naczyniach.

Włoskie oblicze minimalizmu w Twojej kuchni

Pochodząca z Włoch marka Candy od początku swojego istnienia stawia na innowacyjne rozwiązania, zaawansowane technologie i konsekwentnie wprowadza je na światowe rynki. W ofercie firmy znajdują się zmywarki dopasowane do naprawdę różnych potrzeb.

Co to oznacza w praktyce? Otóż znajdziesz tu np. zmywarkę, w której zmieścisz aż 16 kompletów naczyń – to jedyny taki produkt na rynku! W przypadku małych mieszkań ważniejsze są jednak równie oryginalne urządzenia Duo i Trio.

Pobierz grafikę Candy

Dwa, a nawet trzy w jednym, czyli elastyczna oferta marki Candy

Od teraz nie musisz z niczego rezygnować podczas urządzania swojej małej kuchni. Urządzenia Duo i Trio marki Candy stanowią rozwiązanie wszelkich problemów metrażowych. Dlaczego?

To proste – w ok. 60 cm szerokości oraz 85 cm wysokości mogą się zmieścić nawet trzy urządzenia: płyta grzewcza, piekarnik oraz zmywarka. Czas, byś poznał je bliżej:

Duo, czyli piekarnik ze zmywarką

Jeśli masz już płytę grzewczą (gazową lub indukcyjną) i rozglądasz się za piekarnikiem oraz zmywarką, które zmieszczą się w Twojej małej kuchni, to zwróć uwagę na urządzenia Duo marki Candy. Urządzenie wielkości tradycyjnej kuchenki zbudowano w ten sposób, by zmieścić w nim zarówno piekarnik, jak i zmywarkę. Całość ma klasę energetyczną A i jest zasilana prądem.

Trio, czyli kuchenka, piekarnik i zmywarka

To jedyne na rynku rozwiązanie 3w1, o wymiarach standardowej kuchni wolnostojącej. Pełni trzy różne funkcje: gotuje, piecze i zmywa. Możesz wybierać spośród dwóch rodzajów urządzenia Trio: z płytą gazową oraz elektryczną.

Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

Jeśli zatem urządzasz mieszkanie od nowa, zastanów się, czy powyższe propozycje nie wpisują się w Twoje potrzeby.

Pobierz grafikę Candy

Zmywarki nablatowe – gdy brakuje tylko jednego elementu układanki

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach wszystkich klientów – w tym także i Twoich – marka Candy przywiązuje wagę do komfortowych, funkcjonalnych oraz innowacyjnych rozwiązań. Zalicza się do nich także stworzenie zmywarki nablatowej, czyli tej, która dzięki mniejszym rozmiarom bez problemu zmieści się na kuchennym blacie.

Jeśli więc masz już urządzoną całą kuchnię, ale po dłuższym czasie użytkowania zaczęło brakować Ci w niej zmywarki, zdecyduj się na taki sprzęt. Dzięki temu niepotrzebny okaże się gruntowny remont – wystarczy podłączyć urządzenie do zaworu wody.

Jesteś zainteresowany zmywarką nablatową Candy? Na stronie marki znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na jej temat! Zwróć również uwagę na fakt, że w zmywarce tego typu zmieścisz nawet 6 kompletów naczyń.

Oszczędzaj ze zmywarkami od marki Candy

Zastanawiasz się, czy kupno zmywarki – niezależnie czy tej standardowej, czy jednej z opisanych wyżej – ma jakikolwiek sens? Być może przekona Cię jeden z trzech argumentów:

Po pierwsze: oszczędzasz pieniądze. Zmywarka to około 3 razy mniejsze zużycie wody!

Po drugie: oszczędzasz czas. Nie musisz już codziennie stać nad zlewem. W tym czasie możesz poczytać książkę lub spotkać się ze znajomymi na mieście.

W kontekście modeli zmywarek nablatowych lub Duo i Trio ważne jest jeszcze „po trzecie”, ponieważ… z nimi oszczędzasz miejsce w swojej kuchni.