Nie rwij włosów z głowy! Pozbądź się sierści pupili szybko i bez problemu dzięki odkurzaczowi

Nie rwij włosów z głowy! Pozbądź się sierści pupili szybko i bez problemu dzięki odkurzaczowi Hoover

Każdego dnia dorosłemu człowiekowi wypada ok. 100 – 150 włosów. W przypadku psów czy kotów nie przeprowadzono takich badań. Pewnie dlatego, że byłoby to trudne do policzenia ze względu na ilość sierści, jaką zrzucają nasi podopieczni.

Jeżeli stoisz przed dylematem, czy ogolić swojego psa lub kota, lepiej zaniechaj radykalnych środków i wybierz mniej drastyczny, lecz równie skuteczny sposób – odkurzacz, który wciągnie każdy psi i koci włos.

Miłość do zwierząt wymaga niekiedy wielu wyrzeczeń. Nie chodzisz na kompromisy w kwestii porządku w domu? To dobrze. Sprawdź, jaki model odkurzacza Hoover poradzi sobie z wszechobecną sierścią i zda celująco egzamin z odkurzania w Twoim mieszkaniu.

Duże zwierzę w domu? Potrzebujesz pojemnego odkurzacza

Parafrazując powiedzenie o dzieciach – mały pies to mały kłopot, a duży pupil to miłość wielkiej wagi i niebotyczne ilości sierści. Jeżeli czesałeś kiedykolwiek owczarka niemieckiego, collie lub inne długowłose stworzenie, wiesz, że ilość sierści zebrana w trakcie czesania starczyłaby pewnie na wypchanie poduszki, a jedno sprzątanie odkurzaczem to konieczność wymiany zapchanego błyskawicznie worka. Z tego powodu został stworzony odkurzacz Synthesis ST71 ST200 z ultrapojemnym 10-litrowym zbiornikiem na zanieczyszczenia, który opróżnisz higieniczne, bo bezdotykowo. Mini turbo szczotka do usuwania sierści będzie Twoim niezawodnym sprzymierzeńcem w walce ze śladami obecności psa czy kota.

Podobne artykuły:

Masz alergię? Zadbaj o zdrowie z jonami srebra

Czy wiesz, że są rasy psów, które wywołują mniej alergii niż inne? Dzieje się tak, ponieważ linieją one mniej obficie. Należą do nich maltańczyki, pudle, sznaucery, grzywacze chińskie i portugalskie wodołazy, wśród których najbardziej znanym jest Bo – pies Baracka Obamy. Pamiętaj, że im mniej sierści, tym mniej alergenów. Żeby każdego dnia skutecznie ją usuwać, wystarczy odkurzacz Hoover XP71 XP20011. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii multicyklonowej Xarion Pro Allergy Care najmniejsze drobiny kurzu są zasysane do zbiornika, w którym znajdują się powłoki z aktywnymi jonami srebra, a te – wspomagane przez 2 filtry HEPA – ograniczają rozwój drobnoustrojów,. Mini turbo szczotka do usuwania sierści poradzi sobie z sierścią każdego futrzastego pupila.

Jak zadbać o delikatne podłogi?

W domu, w którym są zwierzaki, gładkie podłogi, np. z płytek lub paneli, to jedno z lepszych rozwiązań. Łatwo zadbać o ich czystość. Co jednak, jeśli masz parkiet lub deski z egzotycznego drewna? Wybierz odkurzacz Hoover 2 w 1 – model SE71 SE60 z technologią cyklonową oraz specjalną szczotką do parkietów z naturalnego włosia i szczotką do usuwania sierści. W ten sposób Twoje podłogi będą zawsze czyste i wolne od zarysowań. Masz nieduże mieszkanie? Kompaktowy odkurzacz Freespace EVO na pewno się w nim zadomowi i pomoże usunąć sierść, nie niszcząc przy tym podłóg.

Masz problem z sierścią pupila w domu? Sprawdź, jak może Ci w tym pomóc marka Hoover.