Nowoczesne mieszkania z widokiem na panoramę Warszawy ‒ Korona Pragi

Nowoczesne mieszkania z widokiem na panoramę Warszawy ‒ Korona Pragi www.lcc.pl/

Bezpieczeństwo, wygoda, komfortowe połączenie z centrum i niezwykły widok z okien – to wszystko oferuje Korona Pragi, czyli deweloperskie osiedle powstałe na warszawskim Gocławiu.

Mieszkania od dewelopera w Warszawie

Korona Pragi to inwestycja składająca się z trzech etapów. W ramach pierwszego z nich wzniesiony został siedemnastopiętrowy budynek, w którym znajduje się 166 mieszkań oraz 4 lokale usługowe. W ramach drugiego i trzeciego etapu wybudowane zostały kolejne dwa nowoczesne budynki, w których mieści się 300 mieszkań i 14 lokali usługowych. W projekcie inwestycji uwzględnione zostały także garaże podziemne z miejscami parkingowymi dla mieszkańców. W ofercie dewelopera na chwilę obecną znajdują się mieszkania trzy- i czteropokojowe. Ich powierzchnia zaczyna się od 55 m², a kończy na 78 m². Szeroki wybór metraży sprawia, że oferowane mieszkania są dopasowane zarówno do potrzeb singli, większych rodzin z dziećmi, jak i osób, które planują kupić mieszkanie z myślą o późniejszym wynajmie.

www.lcc.pl/ www.lcc.pl/


Nowe mieszkania na Gocławiu

Osiedle Korona Pragi powstała na warszawskim Gocławiu, przy ulicy Ostrobramskiej. Atrakcyjne położenie jest jedną z najistotniejszych zalet tej inwestycji. W pobliżu znajdują się galerie handlowe – Centrum Handlowe Promenada, King Cross i Centrum Handlowe Gocław. Zapewnia to wygodny dostęp do sklepów, punktów handlowo-usługowych i lokali gastronomicznych.

Lokalizacja umożliwia także szybki dojazd do centrum Warszawy i innych dzielnic miasta – pozwala to zaoszczędzić czas i wygodnie korzystać ze wszystkich możliwości, jakie oferuje życie w stolicy. W pobliżu osiedla Korona Pragi znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, na których zatrzymują się m.in. autobusy linii 225, 502, 514, 520 oraz 525, a także linii nocnych N02 i N25. W sąsiedztwie osiedla, na stacji Rondo Wiatraczna, zatrzymywać się będą natomiast pociągi planowanej II linia metra. W przyszłości przewidziana jest również budowa Trasy Olszynki Grochowskiej, która będzie łączyła południowy i północny skraj Warszawy.

www.lcc.pl/ www.lcc.pl/


Komfort i wygoda

Poza rozwiniętą infrastrukturą Praga oferuje również rozległe tereny zielone, które umożliwiają aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Mieszkańcy tej dzielnicy mogą korzystać z uroków Parku nad Balatonem, Parku Skaryszewskiego czy Kanału Nowa Ulga.

Nowe mieszkania, które powstają w ramach deweloperskiego osiedla Korona Pragi, spełnią oczekiwania wszystkich osób, które ponad wszystko cenią spokój i prywatność. Mieszkania posiadają  wysokiej klasy okna, które zapewniają najwyższy poziom izolacji cieplnej i akustycznej, oraz antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy C. Lokale znajdujące się na parterze wyposażone zostały ponadto w rolety zewnętrzne. Deweloper przewidział również możliwość instalacji wideodomofonów.

Więcej informacji dotyczących nowych mieszkań powstających na warszawskiej Pradze znajdziesz na stronie internetowej dewelopera: https://www.lcc.pl/pl/korona-pragi#o-inwestycji.

www.lcc.pl/ www.lcc.pl/