Orange Flex zmienia się specjalnie dla Was – zobacz!

Orange Flex zmienia się specjalnie dla Was – zobacz! Orange Flex zmienia się specjalnie dla Was

Kiedy na początku maja bieżącego roku na rynku pojawiła się nowa oferta Orange Flex, wywołała prawdziwą rewolucję.

Wprowadziła zupełnie nowe standardy, wyróżniając się elastycznością i dopasowaniem do Klientów.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Orange Flex nie przestaje wsłuchiwać się w potrzeby użytkowników i ciągle ulepsza swoją ofertę tak, by w pełni ich zadowolić. 


 


Dla wszystkich, którzy cenią swobodę


Orange Flex gwarantuje swoim klientom bardzo dużą niezależność. Już sam sposób rejestracji jest niesamowicie wygodny, szybki i w pełni cyfrowy. Wystarczy pobrać aplikację Orange Flex z App Store lub Google Play.Wystarczy tylko kilka kroków, żeby aktywować numer i zacząć korzystać z Orange Flex. Po wybraniu Planu i założeniu konta należy zarejestrować numer – do weryfikacji wystarczy jedynie  zrobić zdjęcie dokumentu tożsamości oraz selfie. Zdjęcia nie są przechowywane, a weryfikacja zajmuje tylko chwilę. Wizyty w stacjonarnych salonach przechodzą do historii. Aplikacja Orange Flex pozwala na  zdalne zarządzenie swoim kontem oraz włączanie i wyłączanie usług z dowolnego miejsca. Czy może być wygodniej?


 


Niezależność ma znaczenie


Orange Flex to innowacyjna oferta, wprowadzająca nową jakość usług telekomunikacyjnych.  Odrzuca sztywne warunki  długoterminowych umów, oraz konieczność regularnych doładowań konta. Działa na zasadzie popularnej subskrypcji, znanej z platform takich jak Netflix czy Spotify. Każdego miesiąca z rachunku użytkownika automatycznie pobierana jest odpowiednia kwota za wybrany Plan. Jeśli natomiast chce on zrezygnować z oferty, może jednym kliknięcie anulować subskrypcję.


 


Nowe Plany, jeszcze lepsze dopasowanie


Klienci Orange Flex mogą korzystać z 4 różnych Planów, w których otrzymują nielimitowane połączenia telefoniczne, SMS-y i MMS-y na terenie Polski oraz w roamingu w Unii Europejskiej. Różni je natomiast liczba dostępnych GB. Do wyboru mamy:  • 15 GB za jedyne 25 zł miesięcznie

  • 30 GB za 30 zł

  • 50 GB za 50 zł

  • Największy pakiet dla najbardziej wymagających – 100 GB za 80 zł


Dzięki tak dużej różnorodności, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Warto pamiętać również o tym, że Plany można swobodnie zmieniać w aplikacji Orange Flex na większe lub mniejsze w dowolnym momencie.


 


Social w każdym z Planów, Video i Music Passy do wyboru


Każdy klient Orange Flex, bez względu na to, który Plan wybiera, otrzymuje Social Pass, umożliwiający korzystanie z popularnych portali społecznościowych i komunikatorów, bez zużywania  pakietu danych.


Dla osób, które słuchają muzyki z serwisów streamingowych lub oglądają w wolnych chwilach filmy i seriale, stworzone zostały Video oraz Music Passy, dzięki którym korzystanie z popularnych platform nie zużywa transferu danych. Można je dokupić do swojego Planu z poziomu aplikacji, od 5 zł.