Ostatnie wolne miejsca podczas wyjątkowego wydarzenia HR!

Ostatnie wolne miejsca podczas wyjątkowego wydarzenia HR! nf.pl

Szanowni Państwo,

w imieniu Nowoczesnej Firmy i Fundacji Obserwatorium Zarządzania pragnę zaprosić Państwa do udziału w wyjątkowym projekcie konferencyjno - badawczym  Postawy Pracownicze, którego tegoroczna, czwarta edycja odbywa się już w dniach 25-26 stycznia w Knowledge Village w Warszawie pod hasłem „Od zaangażowania do wyników!”.

Pierwszy dzień projektu to doskonała okazja do poznania inspirujących i najbardziej aktualnych wdrożeń realizowanych w wiodących firmach na rynku, takich jak:  DHL Express, Eli Lilly Polska, Eurobank, Microsoft, Money Expert, Saint Gobain Materiały Budowlane, Tesco Polska, czy Toyota Motor Manufacturing Poland. Konferencja to również unikalna możliwość zapoznania się z wynikami ogólnopolskiego badania w obszarze zaufania Polaków wobec miejsc pracy, realizowanego w ramach projektu!

Ponadto, gościem specjalnym wydarzenia będzie pan David Zinger – uznany ekspert w zarządzaniu zaangażowaniem i twórca innowacyjnego modelu motywowania pracowników. Czy międzynarodowe rozwiązania znajdą zastosowanie na rynku polskim?

Poznaj program konferencji!

W drugim dniu projektu zapraszamy do udziału w praktycznych warsztatach przygotowanych specjalnie dla Państwa przez  firmy szkoleniowe: Nowe Horyzonty i Nowe Motywacje! Poznaj program warsztatów!

Czekają pojedyńcze miejsca na konfrencję i warsztaty! Zgłoś się już dziś!

Zapraszam do kontaktu:
Marcin Piotrowski
Nowoczesna Firma
marcin.piotrowski@nf.pl
Tel.: 22 314 14 16