Polacy pokochali rolety Lotari

Polacy pokochali rolety Lotari lotari.pl

Tradycyjne zasłony i firany odchodzą w zapomnienie. Nadchodzi nowa era nowoczesnych i stylowych rolet Lotari, które zagościły w tysiącach polskich domów i chronią nie tylko przed światłem, ale są prawdziwą ozdobą.

Tak jak oczy są zwierciadłem duszy, tak okna są wizytówką każdego domu. Dlatego potrzebują właściwej oprawy. Jakiej? Oczywiście najlepszej! Roleta już dawno przestała funkcjonować jako kawałek materiału, którego zadaniem jest zasłaniać okno przed słońcem.

Roleta na miarę okna

Nikt nie lubi ograniczeń. Podobnie jest z urządzaniem wnętrz. Żadne okno nie będzie nieodpowiednie albo zbyt duże do dekoracji, pod warunkiem, że zadbasz o właściwe rolety. Lotari.pl wprowadza nową jakość na rynku rolet, których wybór i zakup jest prostszy niż kiedykolwiek. Wolisz wybierać spośród bogatej oferty dostępnych wzorów, a może masz własną wizję, którą chcesz zrealizować? Wystarczy jedno kliknięcie, a nadrukowane ulubione zdjęcie lub własnoręcznie zaprojektowany wzór ozdobi Twoje nowe rolety. Odwiedź Lotari.pl a będziesz zadowolony.

Rolety i dużo więcej

Internetowy sklep www.lotari.pl oferuje nie tylko rolety w pełnej gamie rodzajów, kolorów i sposobów montażu. To także niezbędne akcesoria, galeria inspiracji, a także od niedawna baza wiedzy dla wszystkich, którzy chcą ozdobić swoje okna najlepszymi roletami i cieszyć się nimi jak najdłużej.

Poradnik Lotari powstał w odpowiedzi na liczne zapytania ze strony naszych klientów: jak prawidłowo montować i czyścić rolety, łączyć je kolorystycznie z całym wnętrzem oraz wiele innych. Od teraz każdy, kto szuka najlepszych rolet i fachowego źródła informacji znajdzie je w jednym miejscu, czyli na naszej stronie lotari.pl – mówi Piotr Kulka, marketing manager FrancGardinier.

O Lotari

Marka Lotari należy do firmy Franc Gardiner Sp. z o.o., wiodącego producenta gotowych rolet i rolet na wymiar w Polsce i Europie, która już od 11 lat funkcjonuje na rynku. Misją firmy jest nieustanne badanie potrzeb klientów oraz poszukiwanie niezawodnych rozwiązań.

www.lotari.pl
www.facebook.com/elotari/
http://www.pinterest.com/lotari/

Osoba kontaktowa:
Piotr Kulka
Piotr.Kulka@francgardiner.com
+48 500 006 146