Polisa zdrowotna AXA to gwarancja spokoju

Polisa zdrowotna AXA to gwarancja spokoju AXA.pl

W naszym kraju na wizytę u specjalisty w państwowej służbie zdrowia czeka się kilka miesięcy. Trudno dziwić się temu, że połowa Polaków nie korzysta z jej usług i wybiera często bardzo kosztowne wizyty w prywatnych gabinetach lekarskich

Zdrowie jest tak ulotne i kruche, że nie można czekać z jego naprawą za długo i może być za późno w pewnym momencie na jego naprawę. Coraz więcej firm ubezpieczeniowych oferuje takie polisy ubezpieczeniowe, które dają gwarancję najlepszej opieki medycznej, dysponując szerokim wachlarzem powiązań.

Program ubezpieczenia zdrowotnego Vitalité

Jedną z form ubezpieczenia zdrowotnego jest program Vitalité, oferowany przez firmę AXA, który zapewnia zarówno ubezpieczonemu jak i członkom jego rodziny swobodny dostęp do profesjonalnej opieki medycznej. To, co daje ubezpieczenie zdrowotne Vitalité, to poczucie bezpieczeństwa i gwarancję specjalistycznej opieki świadczonej przez najlepszych lekarzy w szerokiej sieci placówek medycznych na terenie całego kraju.

Dla kogo i dlaczego warto?

Ubezpieczenie zdrowotne Vitalité to propozycja dla osób, które potrzebują najlepszej opieki zdrowotnej, bez stania w długich kolejkach i oczekiwania na wolne terminy wizyt. To ubezpieczenie, dzięki któremu podczas choroby sprawdzeni specjaliści będą zawsze do dyspozycji. Oferowane ubezpieczenie zdrowotne Vitalité jest dostępne w trzech wariantach - A, B i C. W zakres poszczególnych wariantów ubezpieczenia wchodzą zróżnicowane usługi medyczne. Szybko i względnie tanio można w ramach tego ubezpieczenia skorzystać z usług lekarza rodzinnego, pediatry oraz kilkudziesięciu lekarzy specjalistów z różnych dziedzin. W ramach Vitalité oferowana jest też pełna diagnostyka medyczna i naprawdę duże zniżki na opiekę stomatologiczną.

Pakiety A, B i C mają pewien podstawowy zakres, który obejmuje: infolinię medyczną, 24h dostęp do lekarza rodzinnego, 24h dostęp do lekarza pediatry, coroczny bilans dziecka, zabiegi pielęgniarskie, zlecone badania laboratoryjne. Ten zakres działania plus dostęp do lekarza specjalisty w 10-ciu specjalnościach przez 5 dni roboczych obejmuje pakiet A. W pakietach B i C dochodzą jeszcze wizyty domowe, badania diagnostyczne zlecone, szczepienia przeciwko grypie i prowadzenie ciąży, jak również możliwość przez 5 dni roboczych dostępu do lekarzy specjalistów w 25-ciu specjalnościach.

Trzeba przyznać, że polisa zdrowotna Vitalité jest dość mocno ukierunkowana na ochronę kobiet w ciąży i mam maluszków, co jest niebywałą zaletą tego rodzaju usług, ponieważ to w kwestiach zdrowotnych dotyczących dzieci i ewentualnych problemów z ciążą, czas jest kwestią kluczową.  

Inne formy ubezpieczenia oferowane przez AXA

Wśród całej gamy produktów ubezpieczeniowych tej firmy, na uwagę zasługuje kilka takich, które są unikatowe na tle konkurencji, Jedną z nich jest polisa „Pomoc na Raka”. Jest to pierwsze w Polsce tak kompleksowe ubezpieczenie na wypadek rozpoznania nowotworu, które zapewnia świadczenia pieniężne wypłacane w kluczowych etapach leczenia. Dodatkowo ubezpieczona osoba posiada dostęp do specjalistycznych konsultacji i badań, a także pomoc w organizacji codziennego życia osoby dotkniętej chorobą nowotworową.

Czy warto być aż tak przezornym?

Jeżeli dysponujemy wiedzą, że w naszej rodzinie pojawiały się przypadki nowotworów, to jest prawdopodobieństwo, niestety, że możemy być zagrożeni. Wówczas taki rodzaj ubezpieczenia warto wziąć pod uwagę, by zapewnić sobie komfort życia w tej niezwykle trudnej życiowej sytuacji, kiedy zawodzą często nie tylko dyspozycja fizyczna i psychiczna, ale także kondycja, wymagana do kontynuowania pracy. A z chorobą nowotworową związane są najczęściej trudne do przewidzenia, niebotyczne wydatki pieniężne.

Zakres polisy ubezpieczeniowej „Pomoc na Raka” został tak skonstruowany, żeby zapewnić osobie ubezpieczonej pomoc na każdym etapie leczenia choroby nowotworowej.

Co gwarantuje ubezpieczenie AXA „Pomoc na Raka”?

  • Po pierwsze - wypłatę świadczenia pieniężnego na pokrycie różnego rodzaju kosztów pojawiających się na poszczególnych etapach leczenia: po rozpoznaniu nowotworu, w przypadku operacji, w przypadku chemioterapii/radioterapii (maks. 5 cykli).
  • Po drugie - comiesięczną rentę wypłacaną nawet do 12 miesięcy, którą możesz przeznaczyć na najpilniejsze potrzeby, takie jak np. zakup leków nierefundowanych.
  • Po trzecie - dostęp do konsultacji specjalistycznych oraz świadczeń ambulatoryjnych dających możliwość bezgotówkowego wykonywania badań laboratoryjnych i diagnostycznych, pozwalających na monitorowanie przebiegu choroby (należą do nich: morfologia, rezonans, tomografia, biopsja, USG).
  • Po czwarte - drugą opinię medyczną przygotowaną przez światowego eksperta specjalizującego się w danym schorzeniu, mającą na celu potwierdzenie diagnozy albo postawienie nowej, jak również zaproponowanie metody leczenia.
  • Po piąte - szeroką gamę usług assistance, w tym np. transport medyczny, opiekę domową po zabiegach chemioterapii czy radioterapii.

To tylko niektóre z unikalnych propozycji ubezpieczeń AXA w trosce o zachowanie dobrej kontroli nad zdrowiem w mniej lub bardziej trudnych życiowych sytuacjach. Całą gamę tej oferty można poznać pod linkiem: https://axa.pl/ubezpieczenie-zycie-i-zdrowie/