Rola smartfona w pracy - Sony wie, jakie to ważne

Rola smartfona w pracy - Sony wie, jakie to ważne Sony Xperia XZ1 Compact.

1/3 każdego dnia spędzamy w pracy, a zdarza się, że natłok obowiązków sprawia, że do domu wracamy tylko po to, by się wyspać. Dlatego dobra organizacja i sprzęt ułatwiający radzenie sobie z codziennymi wyzwaniami to podstawa w dzisiejszych czasach.

Więcej możliwości w niewielkim urządzeniu to myśl przyświecająca producentom. Najnowsze smartfony Sony są jej idealną realizacją. Specjaliści postarali się bowiem, by jedno urządzenie było w stanie zastąpić kilka innych i wygląda na to, że cel został osiągnięty. Wszystko to po to, żeby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających konsumentów i pozwolić im jeszcze lepiej organizować i wykonywać swoje obowiązki. Przykładem takiego urządzenia jest najnowszy Sony Xperia XZ1 Compact.

Poczta i komunikatory na wyciągnięcie ręki

System obsługujący najważniejsze programy, które są nam niezbędne w pracy to podstawa każdego smartfona. Nie dziwi więc, że wszystkie narzędzia biurowe znajdziemy w najnowszych propozycjach Sony. Warto jednak dodać, że smartfony zostały udoskonalone tak, by korzystanie z poczty, powiązanie jej z pozostałymi aplikacjami i skonfigurowanie z innym sprzętem (np. komputerem służbowym) nie stanowiło najmniejszego problemu. Właśnie dlatego w wielu przypadkach praca poza biurem nie jest kłopotliwa, a wykonywanie codziennych obowiązków banalnie proste - wystarczy mieć przy sobie smartfon.

Planer na miarę naszych czasów - pamiętaj o wszystkim

W pracy liczy się dobra organizacja. Opracowanie planu zadań to jeden z najważniejszych punktów każdego dnia. Smartfon z pewnością ułatwi to zadanie. Choć kalendarz i organizer to typowe narzędzia każdego telefonu, prosta konfiguracja z innymi sprzętami pozwala na dopracowanie swojego harmonogramu, co zmniejsza stres i sprawia, że jesteś na bieżąco ze swoja listą zadań.

Rozmawiaj zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz

Sony dba o komfort rozmów, dlatego w ofercie, poza najnowszym smartfonem, znajduje się także wiele akcesoriów poprawiających jakość użytkowania. Należy do nich, m.in. stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth SBH24, który został wyposażony w wielofunkcyjnych klawisz dotykowy. Sprzęt umożliwia również obsługę Asystenta Google lub Siri, co z pewnością przyda się w czasie pracy. Na szczególną uwagę zasługuje również zestaw słuchawkowy Bluetooth z głośnikiem SBH56, który ma wbudowany głośnik umożliwiający prowadzenie rozmów bez użycia rąk. Sprzęt został również zaprojektowany tak, by pozwalać na zdalne sterowanie migawką aparatu.

Rób zdjęcia i nie martw się o jakość

Najnowszy Sony Xperia XZ1 Compact został również wyposażony w aparat, którego nie powstydzi się najlepszy fotograf. Dzięki urządzeniu bez problemu zrobisz świetnej jakości zdjęcia. Dodatkowym udogodnieniem jest Kreator 3D - według specjalistów to przełom w mobilnej kreatywności. Aplikacja pozwala na tworzenie trójwymiarowych wspomnień oraz ich udostępnianie i drukowanie. To rozwiązanie świetnie sprawdzi się nie tylko na wakacjach, ale również w pracy - potrzebujesz dobrej jakości materiału z konferencji? Szef poprosił Cię o przygotowanie materiałów na ważne spotkanie? Ze smartfonem wywiążesz się z tych zadań perfekcyjne.

Idealny dźwięk - cecha charakterystyczna marki

Sony słynie z urządzeń o dobrej jakości dźwięku. Nie inaczej dzieje się w przypadku najnowszego Xperia XZ1 Compact. Dźwięk to jeden z największych atutów tego smartfona. Dobrej jakości nagłośnienie przyda się nie tylko podczas joggingu czy słuchania muzyki w czasie spaceru. To również ogromne ułatwienie w pracy. Dzięki świetnej jakości dźwiękowi płynącemu z twojego smartfona nie musisz martwić się o wiecznie psujący się sprzęt w salce konferencyjnej. Równie dobrze możesz skorzystać z własnego urządzenia. Zyskasz pewność, że sprzęt nie zawiedzie, a twoje wystąpienie będzie na najwyższym poziomie.

Oryginalne wzornictwo - wyróżnij się z tłumu

Choć funkcjonalność smartfona to podstawa, jego dizajn jest równie ważny. Wiedzą o tym projektanci Sony, dlatego oddają w ręce użytkowników urządzenie, którego nie powstydzi nawet najbardziej wybredny amator nowinek elektronicznych. Smukła i wytrzymała konstrukcja to znak rozpoznawczy Xperii, ale na uwagę zasługują jego niewielkie rozmiary. Kompaktowy smartfon na reszcie bez problemu zmieści się w dłoni lub w kieszeni. Ponadto Sony Xperia XZ1 Compact nawiązuje kolorystyką (barwy ziemi) do ważnego ostatnio tematu, jakim jest ochrona środowiska naturalnego. Krótko mówiąc, smartfon jest kwintesencją współczesnych trendów. Zobacz więcej na temat Sony Xperia XZ1 Compact - https://www.sonymobile.com/pl/products/phones/xperia-xz1-compact/.

Najnowsze smartfony to połączenie funkcjonalności i niebanalnego dizajnu. Warto jednak pamiętać, że warto wybierać urządzenia, które pozwolą na zrezygnowanie z innych sprzętów. Właśnie dlatego świetnym telefonem do pracy jest Sony Xperia XZ1 Compact, jakie w wielu przypadkach może z powodzeniem zastąpić laptop, tablet i system nagłaśniający. Takie urządzenie to prawdziwy skarb dla osób, które sporą część obowiązków służbowych wykonują poza biurem.