Ruszył konkurs fotograficzny dla studentów

Ruszył konkurs fotograficzny dla studentów sxc.hu

Wydział Zarządzania UŁ przygotował nowe wyzwanie dla swoich studentów i absolwentów. Tym razem zachęcamy, aby spróbowali swoich sił w fotografii – stanęli za obiektywem i pokazali Wydział widziany swoimi oczami.

Ruszył już konkurs WZoomie, którego celem jest wyłonienie najlepszego zdjęcia promującego WZ UŁ.

Wydział Zarządzania UŁ jest miejscem rozwijającym nie tylko wiedzę specjalistyczną, lecz także zainteresowania młodych ludzi. Studenci uczestniczą tu w spotkaniach ze znanymi ludźmi, rozmaitych wydarzeniach kulturalnych, networkingowych i integracyjnych. Z kolei WZoomie, nowy konkurs Wydziału, pozwoli im na sprawdzenie się w roli obserwatorów – fotografów prezentujących miejsce, gdzie uczą się i spędzają czas wolny.

Podobne artykuły:

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych zdjęć promocyjnych Wydziału Zarządzania UŁ. Fotografie powinny pokazywać teren, budynek czy dokumentować życie na Wydziale. Konkurs jest przeznaczony dla studentów i absolwentów WZ UŁ. Fotografie można przesyłać do 31 lipca 2015 r. na adres dduda@wz.uni.lodz.pl. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie trzy zdjęcia. Dla autorów najlepszych prac przewidziano nagrody rzeczowe.

Szczegóły i regulamin konkursu na stronie: http://konkursfoto.wz.uni.lodz.pl.

Uniwersytet Łódzki