Studencie, sprawdź swoje kompetencje!

Studencie, sprawdź swoje kompetencje! nf.pl

Od połowy kwietnia rusza Program stażowy Krok do Kariery. Wspólna akcja Nowoczesnej Firmy, Monster Polska, TVN CNBC Biznes, Dziennika, Radia ESKA i Onet.pl.

Zapraszamy studentów ostatnich lat studiów do zgłaszania się do programu Krok do Kariery. Studenci zarejestrowani w programie będą mogli zbadać swój profil kompetencji – sprawdzić, jakie są ich silne i słabsze strony, jakie obszary wymagają rozwoju.

Dowiedzą się, czy pasują kompetencyjnie do wymarzonego stanowiska w firmie i będą mogli dostać się na staż, który w pełni odpowiada ich predyspozycjom i oczekiwaniom firmy. Najlepsi z kandydatów będą uczestniczyli w sesjach Assessment Centre, które pozwolą im nabyć nowych doświadczeń w procesie rekrutacyjnym.

Nabór studentów do Programu rusza w połowie kwietnia wraz z uruchomieniem serwisu internetowego krokdokariery.pl i potrwa do połowy maja. W maju i czerwcu odbędą się sesje Assessment Centre, a po nich bezpośrednio rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami, którzy najlepiej wypadli na sesjach.

Już teraz można zostawiać swoje dane w zakładce Zgłoś udział - studenci, którzy to zrobią, otrzymają już w kwietniu link aktywujący ich konto w serwisie.

Do udziału w programie zapraszamy studentów III, IV i V roku studiów oraz absolwentów uczelni, którzy ukończyli studia nie wcześniej niż rok temu. Nie wszystkie praktyki są płatne, informacje na ten temat znajdują się na stronie internetowej programu. Na studentów czeka kilkadziesiąt ofert staży w firmach z całej Polski.

W kwietniu i maju, na kilkudziesięciu uczelniach w Polsce odbędą się prezentacje programu Krok do Kariery przygotowane wspólnie z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości oraz Biurami Karier. Szczegóły wkrótce na stronie krokdokariery.pl

Program Krok do Kariery organizowany jest przez Nowoczesną Firmę, Monster Polska, TVN CNBC Biznes. Partnerzy Programu: Dziennik-Polska-Europa-Świat, Radio ESKA, Onet.pl, Schenk Consulting, Profirma, Fundacja Obserwatorium Zarządzania, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Stowarzyszenie Studentów BEST.

Zgłoszenia firm do programu: magdalena.rudowska@nf.pl tel. 22/ 314 14 18

Polecamy rozmowę z organizatorami programu Krok do Kariery w piątek, 3 kwietnia na antenie TVN CNBC Biznes o godz. 13.00 w programie Biznes Lunch. Powtórka – godz. 17.05 w programie Piąta Godzina.

Gośćmi programu będzie m.in. Aleksandra Nikodem, menedżer projektu oraz Dominik Matuzewicz, Sales Manager Poland - Monster Polska