Student zakłada konto – zobacz, na co zwrócić uwagę!

Student zakłada konto – zobacz, na co zwrócić uwagę! bankmillenium.pl

Studenckie życie to nie tylko nauka i zabawa, ale i radzenie sobie z samodzielnością, ogarnianie zakupów i własnych finansów. Zobacz, na co zwrócić uwagę, by wybrać jak najlepszą ofertę i cieszyć się swobodą w prowadzeniu studenckiego budżetu!

Studenckie życie w wielkim mieście to nie tylko nauka i zabawa, ale i radzenie sobie z samodzielnym funkcjonowaniem, ogarnianie zakupów i własnych finansów. Jesteś na etapie studiowania i doceniasz swój najlepszy okres w życiu? Chcesz założyć opłacalne konto bankowe, które znacznie ułatwi ci codzienne transakcje? Zobacz, na co zwrócić uwagę, by wybrać jak najlepszą ofertę i cieszyć się swobodą w prowadzeniu studenckiego budżetu!

 

Mobilność to podstawa


Chyba próżno szukać studenta, którego w dzisiejszych czasach nie cieszą technologiczne nowości. Posiadając smartfona, możesz mieć swój bank zawsze przy sobie, dlatego przy wyborze konta dla studenta skup się na jego mobilnej odsłonie. Coraz modniejsze są płatności telefonem. Tego typu rozwiązanie jest niezmiernie przydatne i nie wymaga posiadania przy sobie karty debetowej. Najlepsze konto dla studenta to konto praktyczne. Idziesz na imprezę i nie chcesz brać gotówki ani karty? Dzięki płatnościom przez telefon i aplikacji mobilnej danego banku masz ten problem z głowy. Telefon masz przy sobie zawsze, a wraz z nim szereg przydatnych i nowoczesnych funkcji, jakie są w ofercie danego konta bankowego. Młodzi ludzie cenią sobie swobodę, dlatego mobilna bankowość to obowiązkowa opcja!

 

Nie płać za to, za co nie musisz


Studenci słyną ze sprytnych rozwiązań finansowych i umiejętności wygospodarowania budżetu na przyjemności. Lubisz oszczędzać? Świetnie! Pomyśl o tym, zakładając konto bankowe dla studenta. Jako młoda osoba na pewno masz mnóstwo wydatków i uwierz, że nie warto przepłacać za konto osobiste w banku. Wybierając najlepszą ofertę dla siebie, skup się na szczegółach. W bankach dostępne są specjalne konta dla studentów, słynące z wielu przywilejów. Zazwyczaj do ukończenia 26. roku życia są one darmowe. Oznacza to, że za wypłaty z bankomatów, obsługę rachunku czy kartę debetową nie będą pobierane opłaty. Zawsze uważnie czytaj jednak daną ofertę, a zwłaszcza warunki, jakie musisz spełnić, by cieszyć się jak najlepszą opcją. Jako student uwielbiasz podróże? Wybierając optymalne i jednocześnie tanie konto bankowe, od razu przemyśl kwestię wypłat za granicą. Pamiętaj, że konto ma być dopasowane do twoich indywidualnych potrzeb, i korzystaj z naprawdę opłacalnych ofert! Nie płać za to, co możesz mieć za darmo. To pierwsza zasada świadomego powadzenia finansów osobistych!

 

Zarabianie na własnym koncie? No jasne!


A gdyby tak, posiadając konto dla studenta, jednocześnie móc na nim zarobić? Obecnie sporo banków oferuje tego typu możliwość! Wszystko dzięki atrakcyjnym ofertom i rabatom, stworzonym specjalnie z myślą o młodych klientach bankowości. Posiadając konto dla studenta, możesz przykładowo dołączyć do programu, w którym dostaniesz dodatkowe środki finansowe za polecanie danego konta innym osobom. Pozwoli ci to wprowadzić znajomych i przyjaciół w świat korzystnej bankowości. Jednocześnie określona kwota, po spełnieniu wszystkich warunków, zasili twoje studenckie konto. Za polecanie najlepszych ofert możesz zgarnąć także korzystne rabaty na zakupy czy bony do wykorzystania w danym sklepie. Prowadząc studenckie życie, na pewno wiesz, że tego typu promocje są szalenie przydatne!

Stawiaj swoje pierwsze kroki w świecie finansów odpowiedzialnie. Porównuj, korzystaj i skupiaj się na korzyściach, jakie możesz osiągnąć. Staraj się wybierać rozsądnie i polecać innym najlepsze produkty bankowe. Nie przepłacaj za to, co możesz mieć za darmo!