Telewizja Polska wybrała Wolę Info

Telewizja Polska wybrała Wolę Info nf.pl

Wola Info wykonała prace, które przyczynią się do zabezpieczania danych w Telewizji Polskiej. O wyborze oferty warszawskiej spółki zdecydowało jej doświadczenie i kompetencje w tym obszarze.

– Technologie bezpieczeństwa przechowywanych informacji są kluczowe również dla instytucji medialnych. Telewizja Polska decydując się na system backupu postawiła na sprawdzone rozwiązania technologiczne – powiedział Piotr Majcherkiewicz, prezes Wola Info S.A.

Wola Info wykonała usługę polegającą na konfiguracji oprogramowania Data Protector, które realizuje zabezpieczenie danych systemów ERP i Hurtowni Danych. Podstawowe korzyści z wdrożenia to przede wszystkim gwarancja zachowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa danych, łatwość i elastyczność rozbudowy oraz możliwość dostosowania do zmieniających się warunków i potrzeb. System spełnia zasady bezpieczeństwa obowiązujące w TVP.

Wola Info posiada bogate doświadczenie z zakresu rozwiązań backupu i pamięci masowych. Z sukcesem przeprowadziła wdrożenia u takich klientów, jak Polska Telefonia Cyfrowa, TUiR Warta i Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych.

Dodatkowych informacji udzielają: Agata Wojdalska Wola Info S.A. e-mail: agata.wojdalska@wolainfo.com.pl Tomasz Muchalski Everest Consulting Sp.z o.o. e-mail: t.muchalski@everestconsulting.pl

Devoteam S.A.