Telewizory OLED na każdą kieszeń od Sony – Seria AG9 i AG8

Telewizory OLED na każdą kieszeń od Sony – Seria AG9 i AG8 Telewizory OLED na każdą kieszeń od Sony

Telewizory OLED firmy Sony, oferują rozrywkę na najwyższym poziomie – realistyczny, szczegółowy obraz i czysty, wyraźny dźwięk, pozwolą Ci bez reszty skupić się na oglądanych scenach.

Poznaj możliwości modeli z serii AG9 oraz AG8 i daj się porwać filmowym emocjom!

Sony AG9 – więcej, niż myślisz

Telewizory OLED z serii AG9 stworzone zostały z myślą o najbardziej wymagających widzach, którzy poszukują sprzętu najwyższej jakości. Telewizor Sony KD-55AG9 oferuje 55-calową matrycę OLED, która zapewnia niezapomniane wrażenia. Telewizor dostosowany jest do wyświetlania obrazu w doskonałej rozdzielczości Ultra HD, która stopniowo wypiera standard HD. Matryca OLED zapewnia szerokie kąty widzenia – nie musisz siedzieć na wprost telewizora, by cieszyć się wyraźnym obrazem. Podświetlenie matrycy reaguje błyskawicznie – dzięki temu dynamiczne sceny pozostają ostre i nie rozmazują się. Zaawansowany procesor obrazu X1 Ultimate dba o to, by wszystkie obrazy, które widzisz na ekranie telewizora Sony AG9, zachwycały nasyconymi barwami i doskonałym kontrastem. Procesor na bieżąco koryguje jasność i kolorystykę wyświetlanych obrazów, które rozdzielczość dzięki technologii 4K X-Reality PRO zostaje przybliżona do rozdzielczości 4K. Technologia HDR sprawia, że barwy prezentują się niezwykle naturalnie. Dzięki temu, filmy i seriale oglądane na telewizorze OLED Sony AG9 zachwycają realizmem i szczegółowością. Telewizor wyposażony jest również w tryb Netflix Calibrated Mode, który umożliwia oglądanie produkcji Netflixa w studyjnej jakości. Funkcja ta stworzona została z myślą o licznej grupie miłośników seriali produkowanych przez jedną z największych platform streamingowych.

Chciałbyś szybko przesłać na ekran telewizora film, który właśnie oglądasz na wyświetlaczu smartfona? Nic trudnego! Nie musisz już podłączać urządzeń za pomocą przewodów. Telewizor z serii Sony AG9 posiada wbudowany moduł Chromecast – dzięki niemu, za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi możesz szybko i wygodnie strumieniować materiały wideo z innych urządzeń, prosto na ekran telewizora. Chromecast umożliwia również przesyłanie dźwięki i obrazu z przeglądarki internetowej Chrome, a także z popularnych serwisów multimedialnych, takich jak HBO GO, Youtube, Spotify czy Deezer. Telewizor OLED  serii AG9 obsługuje także łączność Bluetooth – dzięki temu szybko i wygodnie podłączysz słuchawki bezprzewodowe. Co ważne, telewizor wyposażony jest w system operacyjny Android TV – możesz więc ściągać i instalować aplikacje, tak samo jak na smartfonie!

Najwyższa jakość obrazu idzie w parze z doskonałym brzmieniem. Dzięki technologii Dolby Atmos i systemowi głośników Acoustic Surface Audio+ przestrzenny, wyrazisty dźwięk będzie docierał do Ciebie ze wszystkich stron, a Ty przeniesiesz się w sam środek filmowej akcji! Telewizor Sony KD-55AG9 OLED znajdziesz w sklepie scentre.pl: https://scentre.pl/shop/product/show?produkt=telewizor_sony_kd_55ag9_55_cali_master_series_oled_4k_uhd_hdr_android.

Sony AG8 – poczuj różnicę

Telewizory OLED z serii Sony AG8 to propozycja dla wszystkich osób, które cenią sobie rozrywkę na najwyższym poziomie. Za doskonałą jakość obrazu odpowiada procesor X1 Extreme, a technologia 4K X-Reality PRO skaluje wyświetlany obraz do rozdzielczości 4K i wyostrza go w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możesz cieszyć się czystym, bogatym w szczegóły obrazem. Matryca OLED umożliwia osiągnięcie najgłębszej czerni i doskonałego kontrastu, a technologia object-based HDR remaster na bieżąco analizuje wyświetlane na ekranie telewizora sceny i optymalizuje ich kolorystykę. Przetwarzanie dual database processing poprawia czystość i wyrazistość obrazu i redukuje zakłócenia. W efekcie powstaje obraz, który zachwyca realizmem i nasyconymi, ale naturalnymi barwami – oglądając filmy na ekranie telewizora Sony OLED AG8, zapomnisz o tym, że znajdujesz się w domowym salonie, i poczujesz się, jakbyś był w samym centrum wydarzeń. Jesteś fanem kina akcji? A może z zapartym tchem śledzisz transmisje sportowe? Dzięki technologii Motionflow XR nawet najbardziej dynamiczne sceny pozostaną ostre. Możesz zapomnieć o rozmazującym się czy smużącym obrazie. W telewizorach Sony dźwięk odgrywa równie ważną rolę co obraz. Technologia Sound-from-Picture Reality synchronizuje ścieżkę z tym, co dzieje się na ekranie, a technologia Clear Phase zapewnia czyste i naturalne brzmienie.

Wbudowany moduł Chromecast umożliwia wygodne strumieniowanie filmów i muzyki bezpośrednio ze smartfonów, tabletów i laptopów. Wystarczy podłączyć telewizor do domowej sieci Wi-Fi! Chromecast współpracuje m.in. z serwisami YouTube, Netflix, HBO GO, Spotify, Deezer, także z przeglądarką internetową Chrome. Telewizory OLED z serii AG8 wyposażone są również w technologię Bluetooth – dzięki temu wygodnie podłączysz inne urządzenia, np. bezprzewodowe słuchawki.

Kolejną przydatną funkcją jest USB HDD REC. Wystarczy jedno kliknięcie, by rozpocząć nagrywanie programu telewizyjnego. Możesz także skorzystać z programatora czasowego i ustalić, o której godzinie telewizor ma samoczynnie rozpocząć nagrywanie. Zarejestrowane materiały przechowywane są na zewnętrznym twardym dysku USB. Telewizory Sony G8 obsługują dyski o pojemności do 2 TB – możesz być pewny, że wystarczy Ci miejsca na wszystkie programy, które chciałbyś nagrać!

Telewizor Sony OLED KD-55AG8 Android dostępny jest w sklepie scentre.pl: https://scentre.pl/shop/product/show?produkt=telewizor_sony_kd_55ag8_55_cali_oled_4k_uhd_hdr_smart_tv_android.