Twarzą w twarz z Tomaszem Kammelem

Twarzą w twarz z Tomaszem Kammelem nf.pl

Mowa jest srebrem, milczenie złotem. Jak sprawić, żeby było na odwrót? Jak być przekonującym w tym, co się mówi? Jak sprawić, żeby każde z wypowiedzianych przez nas słów miało znaczenie, a przy tym siłę perswazji? O tym wszystkim opowie Tomasz Kammel w trakcie seminarium szkoleniowego firmy 360 SBC.

 

,,Wypowiedz swój sukces ‘’czyli sztuka prezentacji i wystąpień publicznych według Tomasza Kammela to temat seminarium szkoleniowego organizowanego w Warszawie przez firmę 360 Smart Business Consulting. Jak sprawić, aby ludzie czekali na Twoje prezentacje? Co zrobić, aby jak najlepiej wykorzystać siłę pierwszego wrażenia? Jak porwać słuchaczy i stworzyć z nimi relację? Jak wychodzić z opresji przejęzyczeń oraz jak pokonać tremę? Odpowiedzi na te pytania udzieli sam Tomasz Kammel – dziennikarz, producent, scenarzysta i trener. Szkolenie odbędzie się 23 czerwca w Instytucie Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przygotować się do wystąpień publicznych, jak dbać o swój wizerunek to szkolenie jest skierowane właśnie do Ciebie. Każdy z nas na co dzień jest mówcą. Prowadzimy wystąpienia w pracy, w domu, na uczelni. W trakcie spotkania z Tomasz Kammel odkryje tajniki techniki skutecznego przemawiania oraz radzenia sobie ze stresem. 

 

Firma w swojej ofercie posiada trzy pakiety szkoleniowe. Pakiet Platynowy zawiera bilet i miejsce VIP w pierwszych dwóch rzędach, lunch w strefie VIP z Tomaszem Kammelem, miejsce parkingowe, przerwy kawowe, materiały szkoleniowe, imienny certyfikat oraz książkę prowadzącego z możliwością autografu. Cena pakietu to 600zł. W niższej kategorii cenowej są również dwa bardzo atrakcyjne pakiety. Złoty pakiet w cenie 500zł zawiera miejsca w sektorze VIP III-V rząd, lunch, miejsce parkingowe, przerwy kawowe, imienny certyfikat oraz materiały szkoleniowe. Podstawowy pakiet Srebrny kosztuje 450 zł i obejmuje miejsca w sektorze VIP od VI rzędu, przerwy kawowe, imienny certyfikat oraz materiały szkoleniowe. 

 

Partnerami szkolenia są: Nowoczesna Firma, Treco, BNI, Oshee, Szkolenia.com, Ego i Plus. Program partnerski firmy 360 SBC umożliwia wymianę doświadczeń z innymi Partnerami wydarzenia oraz jego uczestnikami. Stwarza warunki do wymiany kontaktów branżowych i dba o promocję uczestników.

 

Szczegółowe informacje odnośnie szkolenia z Tomaszem Kammelem znajdują się na stronie: www.tomek-kammel.pl

 

360 Smart Business Consulting jest firmą szkoleniowo-doradzczą. Zajmuję się organizacją szkoleń z zakresu: szkolenia wizerunkowe, sprzedażowe, motywacyjne, marketingowe, zarządzanie, HR, prawo gospodarcze, prawo pracy, ochrona danych osobowych. Oferta szkoleniowa firmy jest na dostępna stronie 360sbc.pl. 

 

Kontakt do osób zajmujących się organizacją szkolenia z Tomaszem Kammelem:

Kamil Romel-Sambor Dyrektor Zarządzający 

Tel. 602 899 999

Jarosław Wyrostkiewicz Key Account Manager 

Tel. 662 007 774

Izabela Oksiuta Koordynator Projektu

Tel. 662 055 555