Twoja zmywarka szybka jak ferrari?

Twoja zmywarka szybka jak ferrari? Candy

Co możesz zrobić w ciągu godziny? Obejrzeć 1/3 „Titanica”, zrobić pizzę lub przebiec 10 km. Czy wiesz, że już nie potrzebujesz nawet 60 minut, żeby mieć czyste naczynia?

Jeżeli każdego dnia poświęcasz na ręczne zmywanie naczyń ok. 15 minut, to w ciągu całego roku spędzasz 90 godzin przy kuchennym zlewie. Zaskoczony? Jeśli masz liczną rodzinę, ta liczba będzie jeszcze większa. Gdzie znaleźć rozwiązanie? W sprzęcie AGD, a dokładniej w ultraszybkiej i efektywnej zmywarce do naczyń Candy z systemem Rapid Zone.

Szybko, szybciej… Rapid i dużo więcej

Żyjesz aktywnie i nie chcesz tracić czasu na uciążliwie prace domowe? Szybka decyzja – kupuję zmywarkę – to połowa sukcesu. Idziesz do sklepu i zaczynasz się zastanawiać, którą wybrać? Na pewno szybką i efektywną, ale czy to wystarczy?

Candy Candy

Sprawdź, na jakie parametry i rozwiązania zmywarki warto zwrócić uwagę:

Klasa energetyczna

zmywarki Candy mogą się pochwalić najwyższą klasą energetyczną zmywania i suszenia – A+++ oraz A++. Oszczędzasz nie tylko czas i energię, lecz także wodę, płacisz niższe rachunki i dbasz o środowisko.

Imponująca pojemność

– chcesz, by Twoja zmywarka zmieściła dużo naczyń za jednym razem? Wybierz zmywarki Candy o rekordowo pojemnym załadunku aż 16 kompletów naczyń.

Innowacyjne rozwiązania

–dokładne i perfekcyjne zmywanie w mniej niż godzinę? To możliwe dzięki takim patentom jak Candy Rapid Zone. Co to oznacza? O 60 proc. większa moc zmywania dzięki dodatkowym turbinom w strefie intensywnego mycia i najefektywniejszy 59-minutowy program zmywania. Tylko zmywarka Candy oferuje przepływ wody większy o 10 l w porównaniu do zmywarek innych producentów (25 l vs. 15 l) bez zwiększania zużycia wody.

Bezpieczeństwo

– zmywarka powinna być nowoczesna i bezpieczna w użytkowaniu. Ile razy zdarzyło Ci się, że dolny kosz wysunął się wraz z naczyniami? Zmywarki Candy są wyposażone w blokadę kosza, więc już nie musisz się tym martwić. Poza tym bezpieczeństwo użytkowania gwarantują technologia Total Water Block i system AquaStop, które chronią przed wydostaniem się wody z urządzenia oraz wyciekiem z przyłącza.

zmywarka Candy

Zmywarka do zabudowy czy wolnostojąca?

– zmywarki Candy to przykład doskonałego designu i stylowego włoskiego wzornictwa. Wybierasz nowoczesną zmywarkę do zabudowy, ponieważ chcesz, a nie dlatego, żeby ją schować.

Wygoda korzystania

– klik i gotowe! A dokładniej easy click, który pozwala na swobodną regulację górnego kosza. Nie lubisz czyścić filtra w zmywarce? Już nie musisz. Zmywarki Candy wyposażono w samoczyszczące się filtry po każdym zmywaniu. Włoskie modele są ciche (zaledwie 43 dB) i łatwe w obsłudze dzięki dotykowym wyświetlaczom.

Sterowanie smartfonem

– nie wyobrażasz sobie funkcjonowania bez telefonu komórkowego? Zmywarka Candy działa przez aplikację mobilną Simply-Fi. Możesz mieć ją pod kontrolą przez cały czas, nawet gdy przebywasz poza domem.

Wybierz swoją zmywarkę do naczyń Candy i ciesz się innowacyjnymi rozwiązaniami w pięknym włoskim stylu.