Tylko przez tydzień - ADSEO bezpłatnie ocenia witryny

Tylko przez tydzień - ADSEO bezpłatnie ocenia witryny nf.pl

Tylko dobrze optymalizowane strony www docierają na szczyty Google. Nawet największe starania, nie pomogą jeśli nasza strona jest po prostu źle skonstruowana, niezadbana. Właśnie dlatego Adseo ogłasza pierwszy i jedyny w Polsce tydzień darmowych audytów!

Specjalizująca się w marketingu wyszukiwarkowym marka Grupy Adweb – Adseo otwiera jedyny i unikalny tydzień bezpłatnego audytu stron firmowych. Niepowtarzalna okazja, skierowana głównie do ludzi biznesu i ich firm, zakłada dogłębną analizę firmowej witryny z uwzględnieniem najważniejszych dla wyszukiwarek kwestii.

Każdy, kto w terminie od 26 listopada do 3. grudnia wypełni formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie http://www.adseo.plpromocje w ciągu 7 dni otrzyma indywidualny raport z odpowiedziami na pytania m.in. jak Google widzi zgłoszoną stronę, co można zmienić, aby zajmować wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania oraz jak zoptymalizować witrynę. Co więcej, specjaliści Adseo sprawdzą krok po kroku webusability serwisu doradzając ewentualne zmiany nawigacyjne oraz rozwiązania, dzięki którym będzie on przyjaźniejszy użytkownikom. Jest to unikalna akcja na polskim rynku, która ma zadanie edukować klientów oraz pozwolić im na bezpłatne porady specjalistów ds. wyszukiwarek.

Grupa Aweb